Ağrı Yangın Tüpü Dolumu ve Yangın Söndürme Cihazları

AĞRI - Ağrı'nın tek TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip,TSE Standartları ve 2009/15316 Sayılı Yangın yönetmenliğine Uygun Hizmet Veren Kurtaran, Yangın söndürme Cihazları, Karbondioksit cihazları, Hidrostatik Test, Bakım ve Dolum tesisi, en son teknoloji

Ağrı Yangın Tüpü Dolumu ve Yangın Söndürme Cihazları

AĞRI - 'nın tek TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip,TSE Standartları ve 2009/15316 Sayılı Yangın yönetmenliğine Uygun Hizmet Veren Kurtaran, Yangın söndürme Cihazları, Karbondioksit cihazları, Hidrostatik Test, Bakım ve Dolum tesisi, en son teknolojilere sahip makina ve ekipmanlarıyla Sanayi bölgesinde faaliyetine başladı.

Ağrı yangın tüpü dolumu iş yeri sahibi Suat Kaya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Merkez Satış Ofisimiz,Vali Konağı Caddesinde MNG kargo Yanında Hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyetini İlke edinip Ağrı, , şubelerimizle özveri ile çalışmaya devam edeceğiz. Öncelikle Can güvenliğiniz sonra Mal güvenliğiniz için Güvenilir ve Kaliteli hizmet sunmaya kararlıyız.

Ağrı İlinde TS-11827 Yangın söndürme cihazlarına Bakım ve Dolum veren yerler için kurallar standardına uygun olarak Türk Standartları Enstitüsünden Kurtaran Ticaret Olarak Yangın söndürme tüpleri Dolum tesisi için 76-HYB-207 Hizmet yeterlilik belgesi almış bulunmaktayız.

İlimizde TSE Tarafından Yetkilendirmiş Yangın söndürme tüpleri için dolum tesisi bulunan başka yetki belgesi sahibi firma bulunmamaktadır.Ancak İlimizin Merkez ve İlçelerinde Yangın yönetmenliğine aykırı TSE Belgesiz Olarak Eğitim Kurumlarında Standart dışı Yangın söndürme tüplerinin dolum ve bakımını yapan izinsiz ve yetkisiz firmalar bulunmaktadır.

2009/15316 Nolu Karar Sayılı Yangın Yönetmenliği Madde:99 Dördüncü Bölümde Belirtildiği üzere Yangın söndürme cihazlarının periyodik kontrolü ve bakımı TS ISO 11602-2 standardına göre yapılır.

Söndürme cihazlarının bakımını yapan servis firmalarının dolum servis yeterlilik belgesine sahip olması gerekir.

Servis veren firmalar müşterilerine belgelerini göstermek zorundadır.Ayrıca Türk Standarları Enstitüsü tarafından Yangın söndürme Tüplerine bakım ve dolum yapan firmaların kendi firmaları adına düzenlenmiş TS-11827 kurallarına Uygun Olarak Türk Standarları Enstitüsünden Hizmet Yeterlilik Belgesi almak zorundadır.Bu nedenle ekte gönderdiğimiz Hizmet Yeterlilik Belgesinden anlaşılacağı üzere ilimizde TSE tarafından yetkilendirilmiş Tek yetkili firmayız.

KURTARAN TİCARET YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI&GÜVENLİK SİSTEMLERİ&İTFAİYE EKİPMANLARI&İŞ GÜVENLİĞİ ve SİVİL SAVUNMA ARAÇ GEREÇLERİ.

İLETİŞİM: 0542 660 12 86 - 0541 615 81 21
TEL-FAX: 0472 215 83 77

Merkez Adres: Hürriyet Mah. Vali Konağı cad. Aydın apartman altı no:20
Dolum Tesisi:fırat Mah.972 sokak No:11 Sanayi sitesi Ağrı.

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları1

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları2

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları3

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları4

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları5

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları6

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları7

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları8

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları9

ağrı yangın tüpü dolumu ve söndürme cihazları10

Editörün Seçtikleri

Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim'den Vali Varol'a Ziyaret

Ağrı'da Kovid-19 tedbirlerine ilişkin denetim

Ağrı'da bıçaklı ve sopalı kavga: 10 yaralı

Ağrı'da toplu yaşam alanları denetlendi

Ağrı'da silahlı kavga: 1 ölü, 6 yaralı

1 Yorum

Alkayangın ve iş güvenligi

Alkayangın ve iş güvenligi

8 ay önce

HAYIRLI ugurlu olsun inşallah bol kazançlar dılerım

Yorum Ekle