Ağrı Güncel

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, DEM Parti adayı Kenan Alkan kazandı.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde belediye başkanlığını DEM Parti adayı Kenan Alkan kazandı.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde belediye başkanlığını DEM Parti adayı Kenan Alkan kazandı.

Kesin olmayan sonuçlara göre, Kenan Alkan 15 bin 814, Bağımsız adayı Yıldız Acar 6 bin 636 oy aldı. (Açılan sandık oranı: % 100 )

-Alkan'ın özgeçmişi-

Kenan Alkan, 1977 yılında Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde dünyaya geldi. Siyasetin yanı sıra ticaretle de uğraşan Alkan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Belediye, Doğubayazıt, Kenan Alkan, Yıldız Acar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir