Ağrı Güncel

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, DEM Parti adayı Adnan Doğan kazandı.

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde belediye başkanlığını DEM Parti adayı Adnan Doğan kazandı.

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde belediye başkanlığını DEM Parti adayı Adnan Doğan kazandı.

Kesin olmayan sonuçlara göre, Adnan Doğan 4.079, AK Parti adayı Rıfat Polat 1.631 oy aldı. (Açılan sandık oranı: % 100 )

-Doğan'ın özgeçmişi-

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde 1985'te dünyaya gelen Adnan Doğan, ilk, orta ve lise eğitiminin ardından Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Doğan, bekardır.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Adnan Doğan, Ağrı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, AK Parti, Belediye, Diyadin gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir