Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi

07 Eylül 2021 Salı, 09:18 | Son güncelleme:
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Ağrı Dağı Anadolu Lisesi Öğrenci Pansiyonunu ziyaret ederek öğrencilerle akşam yemeği yedi.

AĞRI - Şube müdürleri Murat Karakurt ve Mehmet Özmüş ile birlikte Ağrı Dağı Anadolu Lisesi Öğrenci Pansiyonunda incelemelerde bulunan Kökrek, yemekhaneyi gezerek yemek memnuniyeti hakkında öğrencilerle sohbet edip onlarla yemek yedi. Yemek sonrası pansiyonda oluşturan şark odasında öğrencilerle bir araya gelerek onlarla çay içen Kökrek, öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi.

Okul müdürü Tekin Ergül'den yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kökrek, öğrencilere seslenerek, "Eğitim-öğretim hizmetlerimizde hedef kitle olarak sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için bizler, sizlerin özel ilgi ve yeteneklerinizi keşfetmeye çalışarak; hem milletimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre hem de sizin ilgi, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda akademik başarılarınızın artırılması hayata hazırlanmanız bakımından hep birlikte gayret göstereceğiz. Sizlerin de derslerinize planlı ve sistemli bir şekilde çalışarak başarılı olacağınıza inancımız tamdır. Zira başarının temelinde; azim, kararlılık, planlı çalışma ve çalışkanlık yatar" dedi.

Öğrencilere kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Kökrek, öğrencilerle vedalaşarak pansiyondan ayrıldı. Kaynak: İHA

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi1

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi2

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi3

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi4

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi5

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi6

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Ağrı Haberler, Ağrı Son Dakika, .

Yorum Ekle