Ağrı Güncel

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürüğüne atanan Ahmet Çelebi görevine başladı

AĞRI - Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Ahmet Çelebi, görevine başladı.

Ağrı - Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Ahmet Çelebi, görevine başladı.

Kurum çalışanlarıyla tanıştıktan sonra ilçe gençlik ve spor il müdürleriyle bir araya gelen Çelebi, Gençlik Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

Ahmet Çelebi, AA muhabirine, Ağrı'da sporu yaygınlaştırmak ve daha başarılı sporcular yetiştirmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

Kentin sporuna ve Ağrı halkına hizmet edecek olmanın mutluluğu ve onurunu yaşadığını dile getiren Çelebi, "Ağrı'da, bugüne kadar gençlik ve spor alanında önemli çalışmalar yapıldığını biliyoruz. Gençlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Ağrı sporunu geliştirmek, Ağrı gençliğine faydalı olmak ve Ağrı halkına hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Tek amacımız Ağrı' ya hizmet etmektir." diye konuştu.

Çelebi, 1976 yılında Erzurum'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum'da tamamlayan Çelebi, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun oldu.

Spor Yöneticiliği alanında yüksek lisansını Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde tamamlayan Çelebi, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü olarak görev yaparken, 13 Haziran'da Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı.

Çelebi, evli ve 4 çocuk babasıdır.

başladı Ahmet ve Çelebi Gençlik Spor atanan Ağrı görevine İl Müdürüğüne 1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Erzurum, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir