Ağrı Spor

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Çelebi, Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Çelebi, Gençlik Merkezi'nde denetim ve incelemelerde bulundu.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Çelebi, Gençlik Merkezi'nde denetim ve incelemelerde bulundu.

Ağrı - Çelebi, gençlik merkezi kursiyerleriyle bir araya geldi. Kurslar hakkında gençlerle sohbet eden Çelebi, yaz tatilini gençlik merkezlerinde değerlendirmeleri konusunda önerilerde bulundu. Çelebi, gençlik merkezlerinin gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle zamanlarını ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirmelerine fırsat veren, topluma aktif vatandaşlar olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmalar yürüten önemli merkezler olduğunu belirtti.

Gençlerin sporu, bilimi, sanatı ve yeteneklerini gençlik merkezlerinde keşfettiklerini vurgulayan Çelebi, "İlimizdeki gençlerin kendilerini her alanda geliştirmelerini önemsiyoruz. Gençlik Merkezlerimizde yürütülen faaliyetler ile gençlerimiz, donanımlı ve zeki bir şekilde geleceğe hazırlanıyorlar. Burada kendini geliştiren gençlerimizin, gelecekte ülkemiz adına büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum" dedi.

Gençlik Hizmetleri Müdürü Ebru Duru'dan Gençlik Merkezi'nde yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler alan Çelebi, gençlik liderleriyle kısa bir çalışma toplantısı gerçekleştirerek, istek ve taleplerini dinledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir