Iğdır Çevre

Ağrı Dağı Milli Parkı'nın eşsiz doğal güzelliği havadan görüntülendi

Türkiye'nin önemli doğa miraslarından biri olan Ağrı Dağı Milli Parkı'nın eşsiz doğal güzelliği havadan görüntülendi.

Türkiye'nin önemli doğa miraslarından biri olan Ağrı Dağı Milli Parkı'nın eşsiz doğal güzelliği havadan görüntülendi.

Iğdır - Türkiye'nin önemli doğa miraslarından biri olan Ağrı Dağı Milli Parkı, görenleri hayran bırakmaya devam ediyor. Ağrı Dağı, muhteşem zirvesi ve etrafındaki doğal yaşamı ile canlılara da ev sahipliği yapıyor. Ağrı Dağı'nın zirvesi, bembeyaz karlarıyla görenlere hem eşsiz bir manzara, hem de milli park etrafındaki yeşil doğa ile adeta bir doğa harikası sunuyor. Havadan görüntülenen milli park, zengin biyoçeşitliliği ve benzersiz coğrafi özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Ağrı Dağı Milli Parkı sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da önemli doğal koruma alanlarından biri olarak kabul ediliyor ve ziyaretçilerine unutulmaz bir doğa deneyimi sunuyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Iğdır haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Iğdır Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Iğdır'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı Dağı, Iğdır, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir