Ağrı'da YKS öncesi okullar dezenfekte edildi

AĞRI - Ağrı'da, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında okullarda dezenfekte ve temizlik çalışması yapıldı.

Ağrı'da YKS öncesi okullar dezenfekte edildi

AĞRI - 'da, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında okullarda dezenfekte ve temizlik çalışması yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ekipleri, cumartesi ve pazar günü YKS'nin yapılacağı okullarda yeni tip koronavirüs Kovid-19 salgınına karşı dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Hayrettin Atmaca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesindeki dezenfekte çalışmalarını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü , AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu kent genelinde 10 bine yakın öğrencinin sınava gireceğini söyledi.

Bütün okullarda hazırlıkların tamamlandığını belirten Tekin, "Salon başkanı ve görevli noktasında herhangi bir eksiğimiz yok. Bütün okullarımızda temizlik başta olmak üzere her türlü önlemler alınmıştır. Bu konuda velilerimiz gönül rahatlığıyla öğrencilerini sınava gönderebilir, herkesin içi rahat olsun. Pandemi sürecinde zaten bütün okullarımızı dezenfekte etmiştik. Sınav öncesi bir kez daha dezenfekte işlemi yaptık. Sınıflarımızın içerisi sosyal mesafe kurlarına göre hazırlandı" değerlendirmesinde bulundu.Kaynak:AA

edildi okullar Ağrı'da YKS dezenfekte öncesi 1

YKS okullar Ağrı'da edildi öncesi dezenfekte 2

edildi Ağrı'da okullar YKS dezenfekte öncesi 3

YKS Ağrı'da dezenfekte öncesi okullar edildi 4


Editörün Seçtikleri

Ağrı Valisi Varol Diyadin kaplıcalarını inceledi

Ağrı Valisi Varol, Belediye Başkanı Sayan'ı ziyaret etti

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Yorum Ekle