Ağrı Çevre

Ağrı'da sondaj, zemin stabilizasyon, yol genişletme çalışmaları devam ediyor

Ağrı Valiliği, il genelinde sondaj, zemin stabilizasyon, yol genişletme ve iyileştirme çalışmalarının aralıksız devam ettiğini bildirdi.

Ağrı Valiliği, il genelinde sondaj, zemin stabilizasyon, yol genişletme ve iyileştirme çalışmalarının aralıksız devam ettiğini bildirdi.

Ağrı - Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamada, Tezeren, Söğütlü, Çatalipaşa ve Sarıca grup köy yolunda İl Özel İdaresi ekipleri tarafından yol çalışmalarının sürdüğü belirtildi. Açıklamada, "Doğubayazıt Karaburun köyümüzün su ihtiyacını karşılamak için İl Özel İdaremize ait sondaj makinası ile sondaj çalışmaları başlatılmıştır. Karaburun köyünün su sorununu çözüme kavuşturarak, köy sakinlerinin temiz ve sürekli bir su kaynağına erişimini sağlamayı hedefliyoruz. Köylerimizin altyapısını güçlendirmeye devam edeceğiz. İl Özel İdaresine bağlı ekiplerimizce köylerimizdeki çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Eleşkirt Çatkösedağ grup köy yolu zemin stabilizasyon, yol genişletme ve iyileştirme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Köylerimizin yol güvenliğini artırıyor ve ulaşımı daha kolay hale getiriyoruz" ifadelerine yer verildi.

Valilik, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte ildeki köylerin ulaşım ve su altyapısının önemli ölçüde gelişeceğini kaydetti.

Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Valiliği, Doğubayazıt, Eleşkirt gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir