Ağrı Asayiş

Ağrı'da Kurban Bayramı trafiğinde yoğun denetim ve kontroller devam ediyor

Ağrı'da Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için jandarma ekipleri yoğun denetim ve kontrol faaliyetlerine devam ediyor.

Ağrı'da Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için jandarma ekipleri yoğun denetim ve kontrol faaliyetlerine devam ediyor.

Ağrı - İl Jandarma Komutanlığı tarafından 12 Haziran'dan itibaren 14 trafik timi ve 31 asayiş timi olmak üzere toplam 45 tim ile trafik tedbiri alındı. Denetim ve kontrollerde sürücüler ve yolcular, "Kemerini tak yolun sonu bayram olsun. Hızını düşür yolun sonu bayram olsun. Yola odaklan yolun sonu bayram olsun. Hayatla yarışılmaz" mottoları doğrultusunda uyarılarak bilgilendiriliyor, el broşürü verilerek, şeker ve kolonya ikram edilerek bayramları kutlanıyor. Özellikle şehirlerarası seyir halinde olan araçlar kontrol noktalarında durdurularak sürücülerinin bir süre dinlenerek yola odaklanmaları sağlanıyor. Denetim ve kontroller ile uyarı ve bilgilendirmeler, bayram tatilinin huzur ve güven içerisinde geçmesi için 24 Haziran'a kadar artarak devam edecek. Hızdan kaynaklı kazaları önlemek için birçok noktada radarla hız denetimi yapılırken, hız denetimlerine gece de devam edilecek.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Jandarma, Kurban Bayramı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir