Ağrı Asayiş

Ağrı'da iki mahallede yangın korkusu yaşandı

Ağrı'nın Gazi ve Alpaslan mahallelerinde meydana gelen yangınlar, bölge sakinlerinde korku ve paniğe yol açtı.

Ağrı'nın Gazi ve Alpaslan mahallelerinde meydana gelen yangınlar, bölge sakinlerinde korku ve paniğe yol açtı.

Ağrı - Alınan bilgilere göre, Gazi Mahallesi'nde bir evde çıkan yangın, alevlerin binadaki evlere sıçraması riski oluşturdu. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, yangını kısa sürede kontrol altına alarak söndürdü. Yangında evde bulunan eşyalar kullanılamaz hale geldi. Alpaslan Mahallesi'nde de bir evde çıkan yangın, yine itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Bu yangında da evdeki eşyalar kullanılamaz hale geldi. Her iki yangının da nedeni henüz bilinmiyor. İtfaiye ekipleri yangınların çıkış sebebini araştırıyor. Yangınlarda ölen ya da yaralanan olmadı.

Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, itfaiye, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir