Ağrı'da güvenlik nedeniyle kapatılan yollar trafiğe açıldı

Ağrı'da güvenlik nedeniyle ulaşıma kapatılan yolların açıldığı bildirildi.

Ağrı'da güvenlik nedeniyle kapatılan yollar trafiğe açıldı

'da güvenlik nedeniyle ulaşıma kapatılan yolların açıldığı bildirildi.

Valilik'ten yapılan açıklamada, kentte yapılan genel güvenlik değerlendirilmesi ve komisyon kararı ile söz konusu caddelerin araç trafiğine açılmasının uygun görüldüğü belirtildi.

İl merkezindeki Cumhuriyet si Hani Baba Bulvarı'nın iki yönlü trafiğe açıldığı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

" ilçesi Hükümet Konağı önünden başlayarak Diyadin ilçe Öğretmenevi önüne kadar olan Kaymakam Özgür Azer Kurak Caddesi üzerinde trafiğe kapalı olan yolun açılması, ilçesinde Lozan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi İlçe Emniyet Amirliğinin önündeki yolun trafiğe açılması, ilçesinde 306. sokağın (Sanat Sokağı) Cumhuriyet Caddesi istikametinden 305. sokak istikametine giden yol, 305. sokak ile Kazımkarabekir Caddesi arasında bulunan yol ve adliye lojmanı ile kaymakamlık konutu arasında kalan 304. sokağın trafiğe açılması uygun olacağı değerlendirilmiş ve 12 Şubat komisyon kararı ile söz konusu caddelerin araç trafiğe açılması valiliğimizce uygun görülmüştür."

Kaynak: AA

Editörün Seçtikleri

Ağrı'nın Kavak köyünde sel etkili oldu

Ağrı'da sele kapılarak ölen çocuk toprağa verildi

Karavanlarla dünya turuna çıkan yabancı gezginler Türkiye'ye hayran kaldı

HDP'li Diyadin Belediye Başkanı Betül Yaşar, terör soruşturmasında gözaltına alındı

Ağrı'da selde kaybolan çocuğun cansız bedenine ulaşıldı

1 Yorum

asibazidli

asibazidli

5 ay önce

yıllardır bu anı bekliyoruz. bu açılış şehri boydan boya değiştirecek. en azından halk açlıktan kurtulacak. büyük yenilik

Yorum Ekle