Ağrı'da belediye ekipleri gece kar mesaisinde

AĞRI - Ağrı'da etkili olan yoğun kar yağışı sonrası belediye ekipleri 22 araçla cadde ve sokaklarda yol açma çalışması yaptı.

Ağrı'da belediye ekipleri gece kar mesaisinde

AĞRI - 'da etkili olan yoğun kar yağışı sonrası belediye ekipleri 22 araçla cadde ve sokaklarda yol açma çalışması yaptı.

Ağrı'da öğle saatlerinde başlayan kar, akşam da etkisini sürdürdü. Kentin çevre illerle bağlantılı kara yollarında yoğun tipi görüş mesafesini düşürdü. Sürücülerin ilerlemekte güçlük çektiği yollarda zaman zaman maddi hasarlı trafik kazaları da meydana geldi.

Ağrı’da kar yağışı etkili oldu1

Ağrı'da etkili olan kar yağışı sonrası belediye ekipleri 22 araçla cadde ve sokaklarda yol açma çalışması yaptı.

Vatandaşların mağdur olmaması için tüm cadde ve sokaklarda çalışma yürüten ekiplerce temizlenen kar kütleleri kamyonlarla kent dışına taşındı.

Ağrı da kar yağışı etkili oldu2

Fen İşleri Müdürü Muhammet Erim, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte yoğun kar yağışı olduğunu ve mesai gözetmeksizin karla mücadele çalışması yaptıklarını belirterek, ''Belediye olarak 22 aracımızla sahadayız. Vatandaşların mağdur olmaması adına ciddi bir çalışma yapıyoruz. Muhtemelen sabaha kadar kar yağışı devam edecek. Biz de çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.'' dedi.Kaynak: AA

Ağrı da kar yağışı etkili oldu3

Editörün Seçtikleri

Ağrı'daki "1. Balık Gölü Kış Festivali" iptal edildi

Ağrı'da eczanelerde dezenfektan ilaçlar ve maskeler tükendi

Ağrı'da minik öğrenciler ilk defa tiyatro izledi

Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası Muş'ta sona erdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronvirüs Tedbirleri Kapsamında Ağrı'ya geldi

Yorum Ekle