Ağrı Güncel

Ağrı'da araç çarpması sonucu yaralanan yaban keçisi tedaviye alındı

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, araç çarpması sonucu yaralanan yaban keçisi tedavi altına alındı.

Ağrı - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, araç çarpması sonucu yaralanan yaban keçisi tedavi altına alındı.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Ağrı Şube Müdürlüğü (DKMP) ile jandarma ekipleri, Doğubayazıt ilçesinde araç çarpması sonucu bir yaban keçisinin yaralandığı bilgisini aldı.

Olay yerinden ekiplerce alınan yaban keçisi, ilçedeki geçici bakımevine götürüldü.

Burada ilk müdahalesi yapılan yaban keçisi, daha sonra Kars Kafkas Üniversitesi Yaban Hayatı ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedaviye alındı.

Yaban keçisi sağlığına kavuştuktan sonra bulunduğu bölgede doğaya bırakılacak.

sonucu tedaviye araç keçisi alındı yaban Ağrı
tedaviye araç yaban çarpması yaralanan alındı Ağrı
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Doğubayazıt, Jandarma, Kafkas Üniversitesi, Kars gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir