Ağrı'da 250 öğrenciye mont ve bot yardımı

Ağrı'da 250 öğrenciye mont ve bot yardımı

AĞRI - 'da, AK Parti İl Başkanlığı ile hayırseverler 250 öğrenciye bot ve mont yardımında bulundu.

AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın ve hayırsever iş adamları çocukların soğuk havadan korunması için yardım kampanyası başlattı.

Kampanyanın ilk etabında 100. Yıl Mahallesindeki Aşağı Küpkıran İlkokulu ve Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokuluna giden AK Parti İl Başkanı Aydın, beraberindekiler 250 öğrenciye bot ve mont yardımında bulundu.

İl Başkanı Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kışın sert geçtiği kentte çocukları mutlu edip sevindirmek için böyle bir kampanya başlattıklarını söyledi.

Yardımlarla öğrencilerin çok sevindiğini ve devamını getireceklerini belirten Aydın, şöyle konuştu:

''Kampanyada hem il başkanlığımız hem de hayırsever iş adamlarımızla bin öğrenciye ulaşma hedefimiz var. Şu ana kadar 250 öğrenciye bot ve mont dağıtımı yaptık. Çocuklarımızın mutluluğu ve gözlerindeki sevinç hakikaten bizi çok mutlu ediyor. AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın neferleri olarak çocuklarımızın mutluluğuyla uğraşıyoruz. Kenar mahallemiz olan 100 Yıl Mahallesi'nde öğrencilerimizi sevindirdik.''(AA)

250 öğrenciye bot ve mont yardımı - AĞRI1

250 öğrenciye bot ve mont yardımı - AĞRI2

250 öğrenciye bot ve mont yardımı - AĞRI3

250 öğrenciye bot ve mont yardımı - AĞRI4

2 Yorum

gölge.

gölge.

3 hafta önce

Hadis'i şerif: Başka bir gölgenin bulunmadığı kıyamet gününde,Allah Teala yedi insanı arşın gölgesinde barındıracaktır. Bunlardan biri de, sağ elinin verdiğini,sol elinin bilmeyeceği kadar sadakayı gizli veren kimsedir.
helal olsun hayır sever iş adamlarımıza ve il başkanına diyadinnet olmadan hayır yapmazlar. sağolsunlar

Memati BAŞ

Memati BAŞ

3 hafta önce

Yapılan yardım başka insanları da yardıma teşvik etmek amaçlı paylaşılabilir,fakat küçük yaştaki çocukların fotoğraflarının blurlanması(gizlenmesi gerekirdi)öncelikle bu diyadinnet'in görevidir lütfen dikkat ediniz.

Ağrı'da 250 öğrenciye mont ve bot yardımı Haberine Yorum Ekle