Ağrı Asayiş

Ağrı'da 2 kilo afyon sakızı ve 1,3 kilo metamfetamin ele geçirildi

Ağrı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Doğubayazıt ilçesinde yaptıkları operasyonda 2 kilo afyon sakızı ve 1,3 kilo metamfetamin ele geçirdi.

Ağrı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Doğubayazıt ilçesinde yaptıkları operasyonda 2 kilo afyon sakızı ve 1,3 kilo metamfetamin ele geçirdi.

Ağrı - Alınan bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptıkları istihbari çalışmalar neticesinde Doğubayazıt ilçesinde durdurulan bir araçta arama yaptı. Aramada 2 kilo afyon sakızı ve 1,3 kilo metamfetamin ele geçirildi. Olayla ilgili 4 şüpheli şahıs gözaltına alındı. Jandarma ekipleri, şüpheliler ve ele geçirilen uyuşturucu maddelerle ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı İl Jandarma Komutanlığı, Doğubayazıt, Gözaltı, Jandarma, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir