Ağrı Asayiş

Ağrı'da 14.75 milyon TL'lik kaçak botoks ve vücut geliştirme ilacı ele geçirildi

Ağrı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen operasyonda piyasa değeri 14 milyon 750 bin TL olan gümrük kaçağı 2 bin 500 adet botoks ve 2 bin 250 adet vücut geliştirme ilacı ele geçirildi.

Ağrı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen operasyonda piyasa değeri 14 milyon 750 bin TL olan gümrük kaçağı 2 bin 500 adet botoks ve 2 bin 250 adet vücut geliştirme ilacı ele geçirildi.

Ağrı - Ağrı İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Doğubayazıt ilçesinde icra edilen devriye faaliyeti sırasında piyasa değeri 14 milyon 750 bin TL olan gümrük kaçağı 2.500 adet botoks ve 2 bin 250 adet vücut geliştirme ilacı ele geçirdiği belirtildi. Olayla ilgili şüpheli şahıs ya da şahısların yakalanması için çalışmaların devam ettiği kaydedildi. Açıklamada, İl Jandarma Komutanlığının kaçakçılıkla mücadeleye yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüğü vurgulandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı İl Jandarma Komutanlığı, Doğubayazıt, Jandarma, Kaçakçılık, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir