Ağrı Güncel

Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Çalış, şehitliği ziyaret etti

AĞRI - Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Adem Çalış ve beraberindekiler, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında şehitliği ziyaret etti.

Ağrı - Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Adem Çalış ve beraberindekiler, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında şehitliği ziyaret etti.

Cumhuriyet Başsavcısı Çalış, 2 yıl önce Bursa'da personel servis aracına yapılan terör saldırısı sonucu şehit olan infaz ve koruma memuru Cengiz Yiğit'in Hamur ilçesindeki babaevini ziyaret etti.

Başsavcı Çalış, denetimli serbestlikten sorumlu Cumhuriyet Savcısı Semih Akbaş, şehit babası Fuat Aslan, denetimli serbestlik personeli ve yükümlülerle kentteki şehitliği de ziyaret edip dua okudu.

Programlar kapsamında Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli ve yükümlüler ise il merkezinde bulunan şehitlikte bakım onarım ve çevre temizliği yaptı.

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. İbrahim Özgül tarafından yükümlülere ve personellere seminer verildi.

ziyaret etti şehitliği Çalış, Ağrı Başsavcısı Cumhuriyet 1
Cumhuriyet etti Başsavcısı Çalış, Ağrı şehitliği ziyaret 2
Cumhuriyet şehitliği Başsavcısı Çalış, etti Ağrı ziyaret 3
etti Çalış, Ağrı Başsavcısı şehitliği Cumhuriyet ziyaret 4
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Hamur, İbrahim Özgül, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir