Erzincan Güncel

Açılışı yapılan Mado Cafe Restorant'ın geliri öğrenciye burs, köylere yol olacak!

Devlet desteğiyle Ergan Dağı Kayak Merkezinde açılışı yapılan Mado & Cafe Restorant'tan elde edilen gelir köylere yol, öğrencilere burs olarak değerlendirilecek.

Devlet desteğiyle Ergan Dağı Kayak Merkezinde açılışı yapılan Mado & Cafe Restorant'tan elde edilen gelir köylere yol, öğrencilere burs olarak değerlendirilecek.

Erzincan - Erzincan'da Munzur Dağları'nın eteklerinde yer alan Ergan Dağı Kayak Merkezinde devlet desteğiyle yapımı tamamlanan Mado & Cafe Restorant'ın açılışı yapıldı. İşletmeden elde edilen gelirin köylere yol, öğrencilere burs olarak değerlendirileceği belirtildi.

Açılış programına Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Milletvekili Süleyman Karaman, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve il protokolü katıldı.

Vali Aydoğdu, açılışı yapılan işletmenin Erzincan'a hayırlı olmasını dileyerek, "Erzincan'daki her vatandaşımızındır burası. Çünkü burası devletimizin vergileriyle açılmış bir müessesedir. Ne kadar Erzincan'ın değerlerini yukarı taşırsak, Erzincan'ın güzelliklerini kendi şehrimizdeki insanlara ve dışarıdaki insanlara gösterirsek Erzincan'ımızın marka değeri o kadar yüksek olur. İnşallah güzel kazançlar elde eder burası. Çünkü bu kazançlar, köylerimize yol, öğrencilerimize burs ve vatandaşımıza geri dönecek bir sermaye olacak." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Akın Levent, Ali Öztürk, Bekir Aksun, Belediye, Erzincan, Kayak, Munzur Dağları, Rektör, Süleyman Karaman gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir