Ağrı

Abulhalik Karabulut'un acı günü

AĞRI-Taşkesenli Vakfı kurucusu, kanaat önderi İbrahim Taşkesenligil Efendi vefat etmiştir.

Ağrı-Taşkesenli Vakfı kurucusu, kanaat önderi İbrahim Taşkesenligil Efendi vefat etmiştir.

İbrahim Çeçen Üniveristesi Rektörü Prof. Dr.Abdulhalik Karabulut sosyal medya paylaşımında yaptığı açıklamada;

Aile büyüğümüz, Taşkesenli Vakfı kurucusu, kanaat önderi İbrahim Taşkesenligil Efendi emanetini teslim etti Menzili mübarek olsun.

Cenaze namazı 11 Temmuz 2024 Perşembe günü öğle namazına müteakip Narmanlı Camiinde kılınacak Taşkesenli Camii haziresine defn olunacaktır.

diyadinnet.com ailesi olarak merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlı dileriz.

Abulhalik Karabulut
Abulhalik Karabulut
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Abdulhalik Karabulut, Ağrı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Cemil Karip Hakkında

Cemil Karip
Cemil Karip, diyadinnet.com'un genel yayın yönetmenidir. Bölgesel olaylar, çevre sorunları, politika ve eğitimle ilgili haberleri derinlemesine inceler ve bu konularda güncel bilgiler sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir