Hakkari Asayiş

39 yıl hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 39 yıl 5 ay 20 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 39 yıl 5 ay 20 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı.

Hakkâri - Valilik tarafından yapılan açıklamada, "İl Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalarda; Hakkâri Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince Şemdinli ilçemizde yapılan saha ve sokak çalışmaları kapsamında yapılan kontrollerde 1 şüpheli şahsın 5 farklı aranıyor kaydı ile toplamda 39 yıl 5 ay 20 gün kesinleşmiş hapis cezasının olduğu tespit edilmiş ve gözaltına alınmış olup, yasal işlemlerinin sonrasında 24.06.2024 günü Hakkâri Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir" denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Gözaltı, Hakkari, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Şemdinli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir