Erzincan Spor

24 Erzincanspor'da Akyürek güven tazeledi

24 Erzincanspor'un Olağan Genel Kurul Toplantısı delegelerin katılımıyla yapıldı. Mevcut başkan Ömer Akyürek yeniden başkanlığa seçildi.

24 Erzincanspor'un Olağan Genel Kurul Toplantısı delegelerin katılımıyla yapıldı. Mevcut başkan Ömer Akyürek yeniden başkanlığa seçildi.

Erzincan - Belediye Çok Amaçlı Salonunda yapılan Olağan Genel Kurula, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Kulüp Başkanı Ömer Akyürek, STK temsilcileri, kulüp üyeleri, delegeler ve taraftar grupları katıldı. Divan Başkanlığını ASKF Başkanı Emin Turan'ın yaptığı kongrede gündem maddeleri görüşüldü. Denetim kurulu raporu, faaliyet raporu ve gelir gider tabloları okunarak ibra edildi.

Tek adayın olduğu kongrede Ömer Akyürek, kulüp başkanlığına yeniden seçildi.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Yönetim kurulu asil; Ömer Akyürek, Adem Mühürdaroğlu, Ali Tercan, Yaşar Şahin, Sercan Karabulut, Fatih Taştı, Erkan Kan, Halil Aktaş, Serdar Çetinkaya, Ramazan Kıran, Levent Kayhan Ulusan, Mutlu Özdemir, Mehmet Ayaydın, Kadir Demir, Taner Yergin.

Yönetim kurulu yedek; Murat Demir, Uğur Karahan, Gökhan Çelik, Rıza Tuğrul Karagöz, Sedat Şahin, Çetin Boğa, Adem Narçin.

Denetim kurulu asil; Hamit Sezer, Fatih Doğan, Adem Selçuk.

Denetim kurulu yedek; Halil İbrahim Koç, Muammer Özer, Serdar İncegöl.

Disiplin kurulu asil; Ömer Faruk Özdoğan, Ahmet Han Gülırmak, Kenan Koçak.

Disiplin kurulu yedek; İrfan Akdemir, Hüsamettin Bakan, İbrahim Albayrak.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, ASKF, Bekir Aksun, Belediye, Erzincan, Erzincanspor, Spor, Tercan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir