Erkekler DİKKAT! İktidarsızlığa çözüm bulundu

Sponsorlu Bağlantılar

Geliştirilen bir ilaç ile, sertleşme sorunu olan erkeklerin tedavisinde başarı sağlandı..
Yapılan son araştırmalar göre Türkiye'de yaklaşık 5 milyon erkek sertleşme sorunu yaşıyor. ABD'deki araştırmalar ise yaklaşık 30 milyon erkeğin sertleşme sorunu (ED) yaşadığını ortaya koydu. Ayrıca şeker hastalarının yaklaşık yüzde yetmişinin ereksiyon bozukluğuna yol açabilen dislipidemi gibi (yüksek kolesterol, hiper tansiyon veya şeker hastalığı dahil) diğer genel hastalıkları da mevcut.
Kuzey Amerika Cinsel Tıp Kuruluşu'nun Chicago'da düzenlediği toplantıda açıklanan bir araştırma bir ilaç firmasının geliştirdiği, sertleşme sorununu önleyici vardenafil etken maddeli ilacın, yüksek kolesterol dahil dislipidemisi ve sertleşme sorunu olan erkeklerde başarılı olduğunu gösterdi.
DESTEK SAĞLADI
Toplantıda konuşan Brown Üniversitesi'nin Warren Alpert Tıp Okulu'nda Aile Tıbbı Klinik Doçenti Dr. Martin Miner, sertleşme sorununun yüksek kolesterol ile doğrudan ilişkisi olduğunu söyledi. Buna karşın birçok doktorun hayat kalitesini engelleyen bir sorun olan ED'yi tedavi etmediğini belirten Dr. Miner: 'Bu çalışma, yüksek kolesterolü erkeklerde görülen ED'nin başarıyla tedavi edebilmesi için destek sağladı' dedi.
BUGÜN
Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=52898&cat=220&dt=2008/01/26Paylaşmaya ne dersin ?

0
17.09.2009 Saat: 01:00

Erkekler DİKKAT! İktidarsızlığa çözüm bulundu Benzer Yazılar


Vücudun sıvı dengesini ayranla koruyun | Ayaküstü öğün geçiştirmek zararlı | Çocuklar yabancı dili daha çabuk öğreniyor | Alkol ve sigara beyin felci riskini artırıyor | Hastanelerde kanserli hastalara çiçek yasağı | Ağız kokusu için basit ama pratik önlemler |