Türk Kızılay'ı Patnos Şubesi ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor

Ağrı’nın Patnos ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanların ihtiyaçları Türk Kızılay’ı Patnos Şubesi ekiplerince karşılanıyor.

Türk Kızılay'ı Patnos Şubesi ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor

’nın ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanların ihtiyaçları Türk Kızılay’ı Patnos Şubesi ekiplerince karşılanıyor.

İçişleri Bakanlığı genelgesi ile sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile kronik hastalıkları bulunanların ilgili birimleri arayarak ilettikleri ilaç, gıda ve diğer ihtiyaçlarını temin eden ekipler, yaşlıları evlerinde ziyaret ederek ürünleri teslim ediyor.

Patnos ilçesinde, kaymakamlık bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu içinde yer alan Türk Kızılay’ı Patnos Şubesi, sokağa çıkmaları uygun görülmeyen vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor.

Vefa İletişim merkezini arayarak ihtiyaçlarını ileten 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçları Türk Kızılayı Patnos Şubesi tarafından karşılanıyor.

Türk Kızılay ı Patnos Şubesi3

Türk Kızılay'ı Patnos Şubesi1

Türk Kızılay ı Patnos Şubesi2

Türk Kızılay ı Patnos Şubesi4


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da şiddetli rüzgar hasara yol açtı

Ağrı Valisi Süleyman Elban Mehmetçik ve polisin bayramını kutladı

İshak Paşa Sarayı'nın üzerinde oluşan gökkuşağı büyüledi

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın ilk günü sokaklar boş kaldı

Ağrı'da Türk Kızılay gönüllüleri bayramı evde geçiren çocukları eğlendirdi

Yorum Ekle