Sporculardan Mehmetçik'e selam

AĞRI - Ağrı'da aralarında milli sporcuların da olduğu sporcu kafilesi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek amacıyla sosyal medya

Sporculardan Mehmetçik'e selam

AĞRI - 'da aralarında milli sporcuların da olduğu sporcu kafilesi, 'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek amacıyla sosyal medyada başlatılan "Mehmetçik'e selam gönder" kampanyasına katıldı.

Aralarında milli takımda yer alan sporcuların bulunduğu, kayak ve atletizm branşında eğitimlerini sürdüren sporcu kafilesi ile antrenörler, Spor Şube Müdürü 'la birlikte, "Komutanım bizi Suriye'ye götür" sloganları atarak, Askerlik Şube Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Asteğmen Mehmet Özakıllı tarafından karşılanan sporcular, gönüllü olarak Suriye'ye gitmek için dilekçe imzalayıp harekata katılan güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla Türk bayrağı açıp asker selamı verdi.

Sporcu Melik Başboğa okuduğu tekmil metninde, "32 bin lisanlı 6 bin 500 faal sporcu ile emir ve görüşlerinize hazırdır komutanım" dedi.(AA)

Sporculardan Mehmetçik'e selam1

Sporculardan Mehmetçik'e selam2

Sporculardan Mehmetçik'e selam3

Editörün Seçtikleri

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Ağrı'daki selde 2 bin dekar tarım arazisi zarar gördü, 2 ahır yıkıldı

Ağrı'da etkili olan sağanak köylerde hasara neden oldu

Ağrı'da otomobilin çarpmasıyla devrilen elektrik direği trafiği aksattı

Yorum Ekle