Sporculara masa tenisi desteği

AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığının himayelerinde Birevim firması, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği ve Masa Tenisi Federasyonu işbirliğiyle Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 8 masa tenisi verildi.

Sporculara masa tenisi desteği

AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığının himayelerinde firması, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği ve Masa Tenisi Federasyonu işbirliğiyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 8 masa tenisi verildi.

Masa Tenisi Federasyonu'nun (TMTF) "Bir Gelecek" projesi ile 11 ilde masa tenisi ekipmanları dağıtımı için Birevim, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği (BEKA) arasında imzalanan üçlü protokolün ikinci ayağı için Ağrı´da 2500 Kişilik Spor Salonunda program düzenlendi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program, 8 masa tenisinin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teslim edilmesi ve plaket takdimiyle son buldu.

Programa, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir, Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı, TMTF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Birevim Genel Müdürü Mustafa Alpay, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği Başkan yardımcısı Emrah Çiftçi, kurum amirleri ve sporcular katıldı(AA)

Sporculara masa tenisi desteği1

Sporculara masa tenisi desteği2

Sporculara masa tenisi desteği3

Sporculara masa tenisi desteği4

Editörün Seçtikleri

Ağrı'da lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor

Ağrı'da kar sularıyla beslenen şelale görsel şölen sunuyor

THY, 1 Haziran'dan itibaren tarifeli seferlere başlayacak

Ağrı Valisi Elban: Koronavirüs vaka sayımız 30 civarında

İşadamı Mehmet Ali Çelik'ten taziye teşekkür mesajı

Yorum Ekle