Seramiksan, UNICERA fuarında yer alacak

Seramiksan, ileri üretim teknolojisi ve "benzersiz" tasarımları bir araya getirdiği yepyeni seramik ve vitrifiye koleksiyonlarını Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA'da sergileyecek.

Seramiksan, UNICERA fuarında yer alacak

Seramiksan, ileri üretim teknolojisi ve ''benzersiz'' tasarımları bir araya getirdiği yepyeni seramik ve vitrifiye koleksiyonlarını Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA'da sergileyecek.

Seramiksan'dan yapılan açıklamaya göre, yenilikçi ürünleriyle tüketiciye konforlu ve estetik çözümler sunan firma, en yeni seramik ve vitrifiye koleksiyonlarını, 10-14 Mart'ta düzenlenecek UNICERA'da sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Seramiksan'ın ürün portföyünde, son tüketici ve mimarların değişen ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı teknoloji ve tasarım odaklı ürünler ön plana çıkıyor.

Sınırsız hayal gücü ile özgün ve sıra dışı banyolar

Banyoda geçirilen zamanı konforlu ve keyifli hale getirmeyi amaçlayan Seramiksan, fuar için özel hazırladığı iddialı vitrifiye koleksiyonunu, ilk kez UNICERA'da sergileyecek.

Birbirinden iddialı vitrifiye serileri ile bu yıl fark yaratmaya hazırlanan Seramiksan, uluslararası alanda birçok başarıya imza atan tasarımcı Bilge Nur Saltık ile güçlerini birleştirerek banyolarda tasarım algısını güçlendirdiği yeni koleksiyonu ''Livello'' ve ''Stella''nın tanıtımını, UNICERA'da gerçekleştirecek.

Saltık'ın imzasını taşıyan ''Livello'' serisi, lavabo kenarında kullanılan alanı artırmaya odaklanıyor. Üst üste tasarlanmış iki katman, kullanılan alanı genişletirken, kullanıcıyı daha düzenli olmaya motive etmeyi amaçlıyor. Geometrik formları günlük hayata adapte eden ''Stella'' serisi ise elması andıran taban ve üst kısmında dairesel bir formla tamamlanıyor. Dış yüzeyi kıvrılmış origami formlarını andıran dizaynı ile çağdaş bir bakış açısı sunuyor.

Seramiksan'ın diğer yeni serileri ise küçüklüğüyle fark yaratan, dar alanlar için mükemmel çözümler sunan ''Petite'', lavabo ve klozet çeşitliliği ile tasarım bütünlüğü sunan ''Bold'' ve geniş tasarımıyla rahat bir kullanım alanı sunan ve su akışını kolaylaştıran dizayna sahip ''Satürn'', banyolara zarif bir dokunuş kazandırıyor.

UNICERA'ya özel seriler

Seramiksan, fuar için özel olarak hazırladığı seramik koleksiyonunda, iç mimarinin göz alıcı malzemesi mermerin yeniden yorumlandığı ''Gold Calacatta'', ''İnvisible Marble'', ''River'', ''Bella'', ''Himalaya'' ve ''Siena''' serileri ile yenilik ve özgürlüğü mekanlara taşıyor.

Modern ve şehirli görünümün yansıması beton dokulu ''Beton'',''Lava'', ''Argilla'', ''İntegra'' ile karakteristik doğal taş görünümü sunan ''Mist'', ''Ardezia'', ''Brugge'' ve ''Mons''dan oluşan yepyeni porselen, duvar ve yer karosu serileri, yaşam alanlarına tasarım özgürlüğü sunuyor.


Editörün Seçtikleri

Patnos Belediyesi temizlik işçilerinden Evde Kal çağrısı

Sağlıkçılara maske üretimi için bir destek de Ağrılı gönüllü gençlerden

Tandır ekmeği Ağrılı kadınların geçim kaynağı oldu

Ağrı'da vatandaşlar, bariyerle kapatılan caddeye ateşleri ölçüldükten sonra alınıyor

Ağrı'da 7 köyün karantinaya alındığı iddiasına valilikten yalanlama

Yorum Ekle