Rüyada Sinirlenmek

Rüyada Sinirlenmek

Bazı tabircilere rüyada sinirlenmek, sevinç ve ferahlıktır dediler, bazıları da yapmış olduğu zulümlerden meydana gelecek kötülük ve fesattır, dediler. da çok sinirlendiğini görmek, öfke ve hiddete, zarar ve ziyana işarettir. Rüyada özellikle rüyayı gören kimsenin sinirlenmesi bir insanın korkusundan veya kendisinin yaptığı bir kusur ve eksiklikten dolay ise bu rüya emniyete işaret eder.Rüyada birine sinirlendiğini görmek, mal ve para kaybetmeye, işlerin bozulmasına veya sıkıntıya girmeye işarettir. Aşk hayatınızda ve işte birtakım zorluklarla karşı karşıya kalacaksınız. Düşmanlarınızın saldırısına bile uğrayabilirsiniz.

Rüyada çok sinirlenmek, can sıkıcı bir duruma işaret eder. Rüyada evinden sinirle çıktığını görmek, normal yaşandısında sıkıntılarla karşılaşmamak için dikkatli hareket etmesi konusunda bir uyarıdır. Dünyevi bir amaçla birine sinirlendiğini görmek, ibadetteki tembellik ve gevşekliğe işarettir. Rüyada Allah için sinirlendiğini görmek, hayır hasenat yapmaya, iyi kimselerden olmaya işarettir. Sinirini içine attığını görmek, güzel bir şekilde övülmeye, ve dostlarının dışındaki insanlara da hayır ve iyilikte bulunmaya işarettir. Rüyada ünlü bir kimsenin veya bir yöneticinin kendine sinirlendiğini görmek, o kimseden hayır ve menfaat görmeye işarettir.

Rüyada çok sinirlenmek yahut eşine sinirlendiğini veya eşinin kendisine sinirlendiğini görmek, eşlerin birbirine iyi davranmalarına, aralarındaki güven ve saygıya işarettir. Rüyada öfkeli, sinirli ve kızgın halde birini görmek, o kişinin sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bazı kere de rüyada birine sinirlenip bağırmak, birinden iyilik görmek ile tabir olunur.

Rüyada sinirlenmek, yakın bir sıkıntının geleceğine alamet eder. Sinirine hakim olduğunu görmek ise, rüya sahibinin övüleceğine yorumlanır. Bazen haksızlığa, üzüntülü bir habere, yalan söze çağrışım yapar. Bazen ise, işlenen bir suçun bağışlanacağına, kötü bir arkadaştan kurtulmaya işaret sayılır. Hasta bir kimsenin sinirlenmesi ise, yakın bir zamanda hastalıktan kurtulacağına işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
11 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi