Rüyada Lunapark Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lunapark Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lunapark Görmek, sevince, kişinin lunaparka gitmesi, huzur ve mutluluğa, lunaparkta bir şeye binmek ise sevinç yaşamaya yorulur.

Bir kimsenin rüyasında lunaparkta olduğunu görmesi rüyayı görenin sevinç yaşayacağını belirtir. Arkadaşlarıyla lunaparka gittiğini görmesi, huzur ve mutluluğa işarettir.

Rüyada lunaparkta oynamak dünyanın aldatıcı cazibesine, lunaparkta korkmak güven içinde olmaya, lunapark bileti almak ise bir kimseden ümit ettiği yardımı almaya işarettir.

Rüyada lunapark görmek sığınılacak bir kimse olarak tabir edilir. çocukları lunaparka götüren kimse halktan itibar görür, işinde ilerler.

Rüyada görülen lunapark, ferahlık anlamına gelir. Ayrıca bol rızk veya çocuklarının mutluluğunu düşünen anneye işaret sayılır.

Bir arkadaşıyla lunaparka giden kişi bir dost veya tanıdığının sürprizi ile karşılaşır. Bazen de sevdiği biriyle buluşmaktır.

Bazende rüyada lunapark görülmesi rüya sahibinin, kısa zamanda beklediği yardıma kavuşacağına işaret edilir.

Şayet lunaparkta birileri düşerse, o kimsenin isteklerine kavuşamayacağına işaret sayılır.

Rüyada lunapark faciası görmek, sıkıntıya, maddiyatın zayıflığına veya hüzne işaret eder.

Bir kimse rüyada lunaparktan düştüğünü görse, sevincinin azalacağına işaret sayılır.

Bazen kişinin çocuklarına karşı sevgisinin kuvvetli olduğuna tabir edilir. Kişinin rüyasında lunapark görmesi beklenen haberin sevindirici olacağına yorumlanır.

Bir kimse rüyada kendini bir lunaparkta görse, rüya sahibinin, si ile eş, dost ve larına zaman ayırması gerektiğin ifade eder.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
32 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi