Rüyada Vazo Görmek

Rüyada Vazo Görmek

vazo görmek, yuva anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin mutlu ve huzur dolu bir yuva kuracağına yorulmaktadır. Rüyada görülen vazo bekarlar için evlilikle tabir edilir. Rüyayı gören bekar ise sevdiği kişi ile mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Rüya sahibi evli ise sıkıntılarının son bulacağına, huzurunun artarak mutluluğunun daimi olacağına delalet etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada vazo kırılması; aranızın açık olduğu bir kimse ile yada bir iş için bir kimse ile konuşacağınızı ifade eder. Tarihi değeri olan kıymetli antika bir vazonun kırılması, ileri yaşlarda olan ünlü bir kişinin hastalanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada vazo kırmak, yahut kırdığını görmek toplum içinde başarı sağlanacağına ve çalışmaların galibiyetine, manevi derecenin artmasına işarettir. Rüyada vazo düşürmek aile arasında bir huzursuzluğun çıkacağına yorumlanır.

Rüyada çini ile bezenmiş çiçekli (değişik renklerde; mavi, yeşil, kırmızı, sarı) vazo görmek; aşka ve evliliğe işarettir. Rüyada çini renkli vazo , sevinçli haber işareti olarak kabul edilir. Rüyada vazo görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı müjdeli bir haber almak demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

vazo, kâr ve kazanca işaret eder. Bekâr bir kimse rüyada toprak vazo görse, evlenir. Rüyada toprak vazo görmek mutlu bir aile hayatına işaret eder. Kişinin rüyasında toraktan yapılmış bir vazo görmesi beklenmedik büyük yerlerden gelecek malı, menfati ve rüya sahibin kazanacağı helal rızkı ifade etmekdir.

Rüyada Vazo Bulmak, Bulduğunu Görmek

Bekarlar için evliliktir. Evliler için ise hayırlı kısmet ve yuvada mutluluktur. Rüyada vazo bulmak, bir yakınınızdan güzel bir hediye alacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada vazo bulmak, varlıklı ve zengin bir kimseden gelecek menfaate işarettir.

Rüyada vazo satın yahut hediye almak, genç kızlar, bekar kadınlar ve erkekler için hayırlı bir evlilik yapacağı demektir. Güzel renkli bir vazo gören yahut alan iyi bir yuva kurar. Rüyada vazo almak, evin hanımına; içindeki çiçekler, aile mutluluğuna veya geçici sevince işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada vazodaki çiçekleri suladığını görmek, aile huzurunun devamı için gayret sarf etmeye işarettir. Rüyada hantal ve çirkin bir vazo görmek, hırçın ve ahlâksız bir kişiye işaret eder.

Rüyada Vazo Yıkamak

Rüyada yıkanan vazo, kadına, eşe ve çocuklara çağrışım yapar. Bazen romantik bir ilişkiye girmeye, aşık olmaya; bazen da doğacak bir bebeğe, beklenen müjdeli bir habere işaret eder. Rüyada vazo yıkamak kimi zaman evlenmeye, sevdiğinizden alacağınız armağana; kimi zamanda, eşlerin anlaşıp mutlu bir yaşam süreceklerine işarettir. Bazı yorumcular, beklenmeyen fakat özlenen bir dostun konuk geleceğine işaret saymışlardır.

Rüyada Vazo Yapmak, Yaptığını Görmek

Kişinin rüyasında vazo yapması evliliği simgeler. Ayrıca bolluk, bereket ya da bol kazanca işaret sayılır. Rüyada vazo yapmak hastalıktan şifaya, borçtan kurtulmaya, bazen da mülk sahibi olmaya, gelecek bir yardıma çağrışım yapar. Bir kimsenin rüyasında vazo yaptığını görmesi doğacak bir bebeğe, yeni bir işe girmeye yorumlanır.

Rüyada Çiçekli Vazo Görmek

Bekâr bir kimse rüyada bir vazoya çiçek diktiğini görse, rüya sahibinin yeni bir yuva kurup evleneceğine işaret eder. Yahut rüyayı görenin iç güveyi olacağına yorumlanır. Eğer evli bir kimse bu tür bir rüya görürse, evlenecek çağda evlâtları varsa yakın bir zamanda düğün yapacaklarına hükmedilir.

Evli bir kadın rüyada bir vazo alıp eve getirdiğini görse, rüya sahibinin eşiyle hoş geçindiklerine işaret eder. Eğer getirdiği vazoya çiçek diktiğini görürse, rüyayı görenin bir çocuğu olacağına hükmedilir.(Ayrıca bakınız; saksı )

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
228 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi