Rüyada Traktör Görmek

Rüyada Traktör Görmek Ne Demek? Traktör Sürmek Almak Nedir?

Rüyada traktör görmek çalışma hayatının kolaylaşmasına, sürmek sahibinin dert ve sıkıntılarından kurtulacağına, traktör kullanmak karlı ve kazançlı meslek sahibi olmaya, rüyada traktörle çalışmak hasat mevsiminin karlı geçmesine delalet etmektedir. Lastik ve diğer aksamı yeni ve hareket halindeki traktör mal ve kazanca, bereket ve bolluğa alamettir. Lastikleri aşınmış ve kullanılmaz durumdaki traktör güçsüzlüğe ve işsizliğe ve kuraklığa delalet eder. Rüyada traktör görmek, eşiyle mutlu olmaya, çocuğa veya evlenmeye işarettir. Bir kimsenin rüyada bir traktör veya traktör şoförü görmesi, zahmet ve zorluk çekmeden kazanacağı mal ve paraya işarettir. Rüyasında bir traktörle iş yaptığını görmek, rüya sahibinin para biriktirmeye çalıştığına işarettir.

Rüyada Traktöre Bindiğini Görmek

Rüyada traktöre binmek, özellikle tarla işi ile uğraşan kimseler için berekete, o mevsimin karlı geçmesine yorumlanır. Kişinin rüyasında traktöre bindiğini görmesi ulaşılacak büyük başarılara işarettir. Kişinin mal ve para kazanmasına da işarettir. Rüyasında traktöre binen kişi ticaretle uğraşıyorsa büyük kazanç sahibi olur.

Rüyada başkasının traktör kullandığını görmek

Rüyada birinin traktör kullanması, rüya sahibinin çalışmanın emeğini alacağına yorumlanır. Rüyayı görenin tüm sıkıntı ve dertlerden kurtulacağına delalet eder. Rüya yorumcularına göre rüyada traktörü başkasına vermek üzüntülerin sona ereceğine, kayıp bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine delalet eder. Çalışma hayatından ziyade kişinin siyle iyi vakit geçirmek isteyeceğine alamet eder. Rüyada traktör görmek, çiftçi için bereket, geçimi tan olan kimse için bolluğa, diğer insanlar için dar geçime veya kıt kanaat geçinmeye işarettir.

Rüyada traktör almak

Rüyada traktör görmek hayırlıdır. Rüyada traktör satın almak veya aldığını gören ya da satın alan kimse; büyük bir işe atılarak başarılı kazançlar elde edeceğine işaret sayılır. Rüyada satın alınan traktör, genellikle rızıkla tabir olunur. Hasta kimseler için bu rüya, sağlıklı olacağına işarettir. Traktör almak geçim ve işe, kazanç ve paraya, uzun süreli ziraata işaret eder. Rüyada traktörle çift sürdüğünü görmek, hanımıyla güzel geçinmeye, bereket ve bolluğa, bekâr kimse için evlenmeye işarettir. Rüyada traktör kazası yapmak, eşinden yahut yakın bir kimseden hile ile mal elde etmeye işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
640 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi