Rüyada Nargile İçmek Nedir? Nargile İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nargile İçmek Nedir? Nargile İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nargile içmek eğlenceli bir ortama, da nargile görmek keyif ehli bir kimseyle dost olmaya, nargile yakmak samimi dostlarla birlikte olmaya nargile kömürü, közü ve şişesini görmek ise üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Rüyada nargile güzel dostluklar kurulacağı anlamına da gelir.

Rüyada nargile görülmesi rüya tabircilerine göre bazen iyiye bazen de kötü alışkanlıklara yorumlanmıştır.

Rüyada nargile içtiğini gören eğlenceli ama yararlı olmayan söz, söylenti duyacağı demektir. Rüyada nargile içtiğini görmek; bazı kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmediğiniz takdirde başınızı belaya sokacağınıza işarettir.

Rüyada nargile içtiğinizi görmek, ümitsiz ve boş şeylerle uğraşarak vaktinizi harcadığınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada nargile içilmesi, sünnet dışı bir iş yapmaya ve kötü alışkanlıklara işarettir.

Rüyada Nargile İçmek Nedir? Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada nargile görmek, keyif ehli bir kimseyle yorumlanır. Nargile içtiğini görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Nargile, samimi dostlara ve onlarla bir araya gelmeye de işaret eder.

Rüyada görülen marpuç (nargile hortumu), bağırsak rahatsızlıklarına işarettir. Nargile ateşi, gönül sızısına işarettir. Nargile maşası, çöpçatan bir kadına işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
19 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi