Sitede 2383 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu14.7°C

Rüyada Koyun Gütmek Görmek

Rüyada Koyun Gütmek Görmek

Rüyada koyun gütmek, vali ve Amir olmaya isarettir. Rüyada koyun gütmek, koyun çobanlığı yapmak güzel bir rüyadır. Rüyada koyun götmek resmi görevlere atanmaya, önemli işler yapmaya işarettir.

Rüyada koyun gütme, saygı gören kimse olmaya ve toplum tarafından itibar görmeye işarettir. Rüyada, koyun ve sığır gibi hayvanlara tutunduğunu görmek, hayırlı kimselere meyletmeye işarettir.

Koyun gütmek, Rüya sahibinin çalışma hayatında çok başarılı olacağına, en yüksek makamlara oturacağına işarettir. Ayrıca meslek hayatında yükseleceğine, imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine yorumlanır. Kişi, emeklerinin karşılığını alacak ve yaşamı boyunca refah içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada bi çoban gibi koyun güttüğünü, halbuki güdeceği yeri bilmediğini görmek, mânâsını güzel bilmediği halde Kur'ân-ı Kerîm okumaya işaret eder.

Danyal (a.s) demiştir ki: "Rüyada koyun güttüğünü gören hayır ve menfaate nail olur."Kişinin rüyada koyun sürüsü görmesi, her yerde sözünün geçeceğine, ilme ve ilmin eserine tâbi olmaya delâlet eder. Koyun, inek, at gibi ehl-i hayvan görmek, ni'mete, berekete ve işlerin kolaylığına delâlet eder.

koyun rüyası şunlara da delâlet eder:
a) Ganimet,
b) Zevce,
c) Evlat,
d) Emlâk,
e) Ziraat,
f) Meyveli ağaç,
g) Şeref,
h) Güzel mal ve iffet sahibi kadın...

Lütfen Rüyaya puan verin!
54 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi