Sitede 2305 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu14.7°C

Rüyada Otobüs Sürmek Görmek

Rüyada Otobüs Sürmek Görmek

Rüyada otobüs sürmek; uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize işarettir. İzzet, emre ve sevinçli olmanın işaretidir. Yine kişinin otobüs sürdüğünü görmesi, bazı işlerden kazanç elde etmeye işarettir. Rüyada içinde yolcu olduğu halde otobüsü sürdüğünü
görmek, uzaktan gelecek bir yolcuya veya habere delalet eder. Bir kimsenin rüyada otobüs sürdüğünü görmesi, menfaatli bir yolculuk demektir.

Rüyada otobüs görmek, yolculuk ile tabir olunur. Otobüse bindiğini ve otobüsü kullandığını görmek, sefere delalettir. Otobüs sürmek uzun süredir görüşülmeyen dostlarla tekrar bir araya gelmeye, hayatında bir hedefe ulaşmak için planlar yapar. Otobüsü hızlı sürmek, o hedefe ilerlerken aceleci davranmayı gerektiğini ancak bu yolda bir çok insanın sorumluluğunu üstleneceğine işaret eder.

Normal hayatında otobüs kullanmayan bir kimsenin rüyada otobüsü tek başına kullandığını görmesi, tek başına mücadele etmek zorunda kalacağı sorunların üstesinden geleceğini gösterir. Eğer otobüs kalabalık ve otobüsü kullanan kişi zorlanmıyorsa, bu durum problemlerle başa çıkmakta zorlanmamaya işaret eder.

Rüyada otobüs kullanmak, meslek hayatında değişikliklerin işaretidir. Rüyada yeni bir otobüs sürdüğünüzü görmek iş ve kariyerinizle bağlantılı olabilecek mutlu değişikliklere yorumlanır. Terfi, başarı ve ödül olarak tabir edilir. Maddi gelir elde etmeye ve sevince yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
344 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi