Rüyada kireç görmek

Rüyada kireç görmek

Rüyada kireç görmek; dinde sebat etmeye, ilim ve amele, güzel övgüye, hastalıktan şifaya, sağlıklı anlaşmalara, elbiselerin yenilenmesine, makam ve rütbenin devamına, eş ve çocukların güzel hallerine işarettir. Kendini dünyadan alıp ahirete yönelen kimsenin yanında kireç görmek şüphelli kazanca, dinde nifak çıkarmaya yahut bid at işlemeye yorumlanır. Kireç kuyusu, kireç ocağı yahut fırını varlıklı kimseye, sonu iyi olan sevindirici işlere, Kireç fırını yapmak velayet ve saltanata, ehli olmayan kimse için mala delalet eder.

sında kireç gören kişi duygularına karşılık bulur demektir. Kireçle badana yapmak sıkıntıların sona ereceğine işaret eder. Rüyasında kireç görmek her türlü sorununu kökünden halletmek demektir. Rüyada kireç helâl rızk anlamına gelir.

Rüyada evde kireç görmek, evin kıymetine ve o ev halkına hizmet eden kimseye ve evin yükünü yüklenen ve evin direği mesabesinde olan zata alâmettir. Rüyada beyaz kireçle yapan ustayı görmek, işlerinin kuvvetli yapılmasına, üzüntü, keder, sıkıntı ve serlerin defedilmesine alâmettir.

Rüyada kireç yediğini görmek, bazı sebeplerden dolayı ufak önemsiz sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüyada kireç görmek mevki ve mertebede yükseklik yaşayacağınıza çıkar. Sağlığınızdan sonra gelecek olan sıhhate ve isteklerinize karşılık bulacağınıza yorulur. Kireç yediğini gören ortada hiç bir sebep yokken sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
78 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi