Rüyada Gazete Görmek

Rüyada Gazete Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gazete görmek geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder.

Bir kimse da gazete okudğunu görse, rüya sahibinin beklediği bir haberi yakın bir zamanda alacağına işaret eder.

Rüyada gazete aldığı fakat okumadığını görse, o kişinin büyükleri tarafından bir davranışı yüzünden azar duyacağına uyan sayılır.

Genel olarak rüyada gazete görmek haber olarak yorumlanır. Bazen da aydın, bilgili herkes tarafından saygı gören bir kimseyi de çağrıştırır.

Çoğunlukla da yukardaki meziyetlere sahip bir arkadaşı simgeler. Bazen ise, beklenmeye bir misafirin geleceğine işaret sayılır.

Rüyada bir kimse gazete aldığını, fakat bunu okumayıp paket yaptığını görse, Rüya sahibine bir hediye geleceğine işaret eder. Eğer kendisinin gazete sattığını görürse, rüya sahibinin yakın bir zamanda yapacağı kötü bir davranış yüzünden çevresi tarafından alaya alınacağına hükmedilir. Şayet tanıdığı bir kimsenin gazete sattığını görür ise, rüyada görünen kişi için aynı yorum yapılır.

Rüyada gazete görmek kişinin geleceğini etkileyecek, güzel bir haberdir.

Rüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir.

Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır. Rüyasında bir gazete aldığını görmek kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır.

Kişinin rüyasında gazete görmesi davranışlarınıza dikkat etmenizde yarar var. demektir.

Rüyada gazete görmek, haber ve dedikoduya, gerçek mahiyeti sonradan anlaşılacak işlere işaret eder.

Gazete okuduğunu görmek, olup bitenden doğru veya yanlış haber almaya işarettir.

Gazete aynı zamanda birtakım sahtekârlıklara veya yolsuzluklara başvurmamanız gerektiğine, yakalanıp, başınızı belaya sokabilirsiniz anlamına da gelmektedir.

Gazete genellikle haberle yorumlanır. Rüyasında gazete okuduğunu gören, uzak bir tanıdığından haber alacak demektir.

Gazete alıp da okumadan bir yere koyduğunu görmek, kötü bir söz işiteceğine, gazeteyi alıp onunla paket yaptığını görmek kendisini ilgilendirmeyen bir habere şaşıracağına, fakat biraz da üzüleceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada gazete görmek, haber almaya veya ülkede bazı olayların çıkacağına işaret eder.

Rüyasında bir gazete aldığını gören de sadece kendisini ilgilendiren, geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
243 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi