Rüyada Eşek arısı Görmek

Rüyada Eşek arısı Görmek

Bakınız; Arı.

eşek arısı görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Rüyada yaban arısı görmek Bir takım iftiralarla karşılaşacaksınız. Eğer bir yaban arısı tarafından sokulursanız, kin ve nefrete bürüneceksiniz anlamındadır.

Esek arisi kuvvet ve himmet sahibi bir er kek olarak tabir olunur. Kirmani ye göre; kendisini esek arisinin soktugunu gören, ahlaksiz bir kadin yüzünden kedere ve sikintiya düser.

Havada birçok esek arilarinin uçtugunu görmek, o yere ya banci askerlerin gelecegine delalet eder. Üzerine saldiran esek anlarini kovdugunu gören, düsmanindan emin olur.

Esek anlarini tutmak, öldürmek, onlardan sakinmak hayir ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada esek ansi görmek, kötü nefse ve ahlaksiz kimselere isarettir.

Bir başka rivayete göre rüyada eşek arısı görmek, faydasız şeylere bulaşmaya, kötü düşüncelere, bu hayvanları ibadet yaparken görmekse ihlassızlığa ve samiyetsizliğe, yararsız işlerde bulunmaya işaret eder.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
2192 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Tuğba çiçek

Tuğba çiçek

2 yıl önce

Selamın aleyküm. Rüyamda eşek arısı ensemden belime kadar indi ve tekrar yukarı doğru çıkmaya çalışıyordu. Tabiri nedir?

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi