Rüyada elma görmek ne anlama gelir?

Rüyada elma görmek ne anlama gelir?

Rüyada elma görmek, helal rızka, karlı işe, kazanca, arzusuna kavuşmaya yorulur. Elma evlenmeye, başarıya, evlada, kudret ve kuvvette yorumlanır. Rüyasında elma görenin her ne şekilde olursa olsun, talihinin her işte yaver gideceğini ifade eder. Elma rüyası barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Yapacağınız işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Hayallerinizin gerçekleşeceği anlamındadır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada elma görmek, evlada işarettir. Elma, kişinin hizmeti ve arzu ettiği şeydir ki, tabir de bu istikamettedir.

Mesela, rüya sahibi tüccar olursa, gördüğü elma onun ticaret ve kazancı, ziraatçı ise, ziraatı ile tabir edilir. Kendisine bir elma geldiğini veya elmayı verdiğini görse arzu ve isteği kadar bir şeye işarettir. Bazı tabirciler, tatlı elma helal rızk, eksi elma haram rızktır, demişlerdir.

Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir. Elma çok şehvete de işarettir. Ekşi elma dağınıklığa, zararlara, bağırıp çağırmaya, eksi elma ağacı da yine bağırma ve feryat etmeye işarettir.

Rüyada elma görmek.
Rüyada elma görmek.
  • Evlada, kişinin dünyalığına yahut temiz yüzlü, temiz yürekli insanlara
  • Elma hediye edilmesi arzusuna nail olmaya,
  • Sayılı elma mahdut miktardaki paraya,
  • Ev veya mescit gibi yerlerde elmayı koklamak kadın ve erkek için evlenmeye,
  • Elma ağacı kişiye yakın olan Müslüman kardeşine,
  • Elma fidanı dikmek bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye delalet eder.
  • Rüyada sayılı elma, sayılı paraya işarettir.
  • Elmayı ikiye bölmek iki ortak veya kari ile koca arasında ayrılığa işarettir.

Rüyada elma görmek ne demek

Rüyada kırmızı elma görmek bir büyük tarafından gelecek menfaate işaret eder. Ağacından kırmızı bir elma koparıp yediğini görmek bir kız evladı olacağına delalet eder.

Rüyada elma.
Rüyada elma.

Rüyada beyaz elma görmek: ticaretten veya bir yerden gelecek kar ve kazanca delalet eder.

Rüyada elma yemek: Tatlı elma yemek helal rızka, ekşisini yemek üzüntüye yahut şüpheli kazanca ya da bağırıp çağırmaya işaret eder. Rüyada elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüyada elma yemek tatlı olmak şartıyla bütün yorumcular tarafından daima hayra ve mala yorumlanmıştır.

Rüyada elmalı pasta veya çörek yemek, bir yarışmada derece alacağınıza, rüyada elma almak karlı bir işe para yatıracağınıza işarettir. Bir kadın, tanıyıp bildiği yerde elma yediğini görse, güzel bir çocuk doğurur.

Rüyada Elma yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyada elmalı bir şey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye işarettir. Bazı tabirciler, elma yediğini gören kimsenin bir düşmanı olur, dediler.

Rüyada elma ısırmak: Elmayı ısırmak kazanç, fayda ve menfaate işaret eder. Rüyada elmayı ısırmak, hayır ve ihsana, kazanca, fa ideye ve menfaate kavuşmaktır. Elma, dostlarla da tabir edilir.

Rüyada elma almak: Rüyada elma almak kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Yakında tatlı haber alacağınıza da işaret eder.

Masa üstünde elma görmek: Masa üzerinde elma görmek, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına,

Rüyada elma ağacı görmek: Hayırlı, iyi huylu akrabadır. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek talihinizin önünüze birçok fırsatlar çıkartacağına ve sizin bunlardan istifade etmesini bileceğinize işarettir.

Bahar açmış elma ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir. Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir.

Rüyada görülen Elma ağacının tabiri

Elma ağacının altında dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinde elma görmek, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir.

Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Ağaçta elma görmek, yakın zamanda güzel bir haber alacağınız anlamındadır.

Rüyada elma ağacı görmek, insana yakın mümin bir kimsesidir. Bundan dolayı bir kimse elma ağacı ektiğini görse, bir yetim büyütür.

Rüyada elma soymak: Kısmet, bolluk, başarıdır. Elma güzel ise kısmet çok iyidir, kötü ise kısmet kötüdür. Elmanın şekline ve rengine göre de yorumlanır.

Elma toplamak, asil ve cömert birinden dünyalığa işaret eder. Elma topladığını görse, methedilmeye layık, şerefli ve aziz bir kimseden mala erişir.

Rüyada kendisine bir ekşi elmanın verildiğini görmek düşmanlığa, tatlı bir elmanın verildiğini görmek ise dostluğa yorumlanır.

Rüyada elma koklamak: Mescitte elma kokladığını gören, evlenir. Tabir, kadın için de böyledir. Günah islenen bir mecliste kadının elma kokladığını görmesi, halkın diline düşüp kötü şöhret kazanmasına işarettir.

1 Yorum

  1. İstihareye yattım yeşil ağaç altında cok guzel parlak hırmızı elmalar gordum yanı olumsuz mu oluyor nıyetım

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z