Rüyada Ekmekçi Görmek

Rüyada Ekmekçi Görmek

Bakınız; Fırıncı. da ekmekçi bütün halkin sevgilisi ve herkese faydasi dokunan ve hizmet eden bir kisi olarak tabir olu nur. Bir baska rivayete görede: Rüyada ekmekçiyi görmek korkudan emin olmaya ve geçimin genisligine isarettir.

Bazen ekmekçi çocuga ve ekmekçi oldugunu gören, büyük mala ve ucuzluga erisir. Ekmekçiden ekmek aldigini gören kimse bolluk içinde olur. Ekmekçi serefli ve mütevazi kimselere iyilik yapan kudretli bir amirdir. Kendisine zarar vermeyecek seyde ona iltica edenleri faydali seylere ve halki helal olan islere yöneltir. Ekmekçiden ekmek aldigini görse iyi geçinir ve üzüntüsü gider.

Rüyada ekmekciyi görmek korkudan emin olmaya ve gecimin genisligine isarettir. bazen ekmekci cocuga ve ekmekci oldugunu gören, büyük mala ve ucuzluga erisir.

ekmekciden Ekmek aldigini gören kimse bolluk icinde olur. ekmekci serefli ve mütevazi kimselere iyilik yapan kudretli bir amirdir. kendisine zarar vermeyecek seyde ona iltica edenleri faydali seylere ve helal olan islere yöneltir. ekmekciden ekmek aldigini görse iyi gecinir ve üzüntüsü gider.

Lütfen Rüyaya puan verin!
21 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi