Rüyada Defter Görmek

Rüyada defter görmek iş yaşamınızda çok yoğun olacağınıza önünüze gelen bu fırsatlardan faydalanacağınıza ve olumlu gelişmelere yorumlanır.

Rüyada Defter Görmek Nedir? Defter Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada defter görmek iş yaşamınızda çok yoğun olacağınıza önünüze gelen bu fırsatlardan faydalanacağınıza yorumlanır. da defter çok önemlidir ve görülen şeyle beraber yorumlanır. Kişinin rüyasında defter görmesi yaşamda yapılacak olumlu ve olumsuz gelişmelerdir. Rüyada defter, kişinin iş hayatında başarılı işlere girişeceği anlamına gelmektedir. Rüya tabiri yapan yorumculara göre rüyada defter görmek, işte başarı ve bol kazanç demektir. Rüyada görülen defter, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan talihinin yüzüne güleceğine, si ile mutlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Tüccarlar için rüyada defter görmek, hesaplarınızda hassas davrandığınız için zarara uğramak ihtimaliniz olduğuna, bu yüz den muhasebenizi dikkatli ellere bırakmanızın sizin hayrınıza olacağına yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada defter, maişetini ayarlamaya işarettir. İşsiz kimse için defter görmek, iş bulmaya işarettir. Defter görmek, menfaat ve rızıklara, bazen de kast ve himmete, sıkıntı ve şiddete ve rızık aramak için yolculuğa işarettir.

Rüyada defter görmek, maişetini ayarlamaya ve kuvvetli şeyleri zikretmeye delâlet eder. Yönetici konumundaki kimseler için defterler görmek, iklimlere, ülkelere ve hazinelere, işsiz kimse için defter de, iş bulmaya delâlet eder. Defter görmek, menfaat ve rızıklara, bazen da kast ve himmete, sıkıntı ve şiddete ve rızık aramak için yolculuğa delâlet eder. Kişinin rüyasında defter alması, güç ve kudrete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, berrak zihne, bilgi ve hikmete işarettir. Rüyada defter satın almak, ilim ve bilim sahibi olmaya ve hayallere kavuşmaya işaret eder. Kişinin işlerinin büyüyeceğine, huzurlu günler geçireceğine işaret eder. Rüyada defter görmek, kişinin eğitim hayatında veya iş hayatında başarıya ulaşacağı demektir. Defter sayfaları, yaygın habere; kapalı defter, gizli habere işarettir.

Rüyada bir kimsenin elinden sağ eliyle bir defter almak, o kimseden veya onun seviyesindeki birinden sevince vesile olacak bir şey almaya işarettir. Rüyada kimin elinde olursa olsun, not yazılmış yazılı defter görülmesi, sevinçli habere ve güzel gelişmelere işarettir. Sağ elde veya sağ tarafta görülen yazılı defter, sıkıntıdan kurtulmaya, ucuzluğa ve bolluk seneye işarettir. Sol tarafta veya sol elde görülen yazılı defter ise, yaptığı bir işten, sarfettiği bir sözden pişmanlık duymaya işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
559 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Tierrachica

Tierrachica

2 yıl önce

Rüyamda ev kalabalık çoluk çocuk insanlar dolu bir odada çocuklar için hazırlanmış masa etrafında çocuklar var bende içlerindeyim sonra ölen bir akrabam elinde bir çok kalın defterlere gelip bana veriyor bende çocuklara veriyorum ama defterlerden bir tanesini ayırmış buda senin diyip gülüp gidiyor bu rüyanın anlamı nedir acaba

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi