Rüyada Dalga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dalga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dalga görmek; Küçük ve ahenkli dalgalar sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürüyen dünya işlerine ve kalp huzuruna, Hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder.

da dalga görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekâr biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir. Dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır. Dalgalı denizde yüzmek bol para kazanmak demektir. Dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan bir kısmet geleceğini haber verir.

Dalga görmek değişiklikle yorumlanır. Rüyasında bir kayık içinde olduğunu ve büyük dalgalara yakalandığını görmek, hayatta durmadan is değiştirdiğine ve hiç bir iste dikiş tutturamadığına delalet eder.

Rüyada dalga görmek, başarının güç olacağına işaret eder. Dalgalarla boğuşan kişi, ani fırsattan yararlanarak, başa geçer.

Denizde yıkanırken büyük bir dal ganin üzerine gelip sizi denizin ortalarına sürüklediğini görmek, büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunuza delalet eder. Said El Vaiz e göre: Dalga görmek dünya azabına işarettir. Rüyasında bir dalgaya kapıldığını görmek Cenabı Hakk in (C. C.) rızasından hariç isler yaptığına ve günahkâr olduğuna delalet eder.

Rüyada Dalga Görmek Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen dalga günahkâr, sözünden dönen bir kimseyi çağrıştırır. Kimi yorumcular da dalgayı, dünya azabı ile işaret etmişlerdir. Bazende beklenen haberin geleceğine işaret sayılır.

Rüyada bir dalgaya kapıldığını görmek, o kişinin kanun dışı işler yaptığını ve bu yüzden günahkâr olduğuna bir uyandır.

Rüyada küçük dalga görmek, sakin ve huzurlu bir hayata, işlerin ahenk içinde gitmesine işarettir.

Rüyada denizde yıkandığını, yıkanırken kocaman bir dalganın gelip kendisini alarak kıyıdan uzaklaştırdığını görmek, rüya sahibinin başına bir kaza geleceğini gösterir.

Bir kimse rüyasında kayık içinde denizde kürek çektiğini, sonra da azgın dalgalarla boğuştuğunu görse o kişinin yetim hakkını yediğine, bu yüzdende iki yakasının bir araya gelmeyeceğine hükmedilir. Nişanlı bir kimsenin bir dalga ile mücadele ettiğini görmesi ise nişanlısının başkaları tarafından aleyhine kışkırtıldığına işaret sayılır. Yada ikisinin arasına bir başkasının girdiğine işarettir.

Rüyada hırçın ve kaba dalgaların görülmesi, şiddet ve kasvete, sonunda azap çekilecek eylemlerde bulunmaya işarettir.

Kimi yorumcularda azgın dalgalarla boğuşmak, rüyayı görenin rahat bir hayat geçireceği olarak yorumlamışlardır. Çünkü Deniz, dalgalar durulduktan sonra uzun bir süre sakinleşir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
862 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi