Rüyada Çikolata Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çikolata Yemek Ne Anlama Gelir?

çikolata yemek; sağlığa, alın teriyle kazanılan helal mala, faydalı rızka yorumlanır. Rüyada çikolata yediğini gören kişi mal ve nimete kavuşmaya işarettir. Çikolata yakında sevinçli bir haber alacağını anlamına gelir. Çikolata insanların güvenini elde etmek demektir. Birçok insanla tanışıp yeni arkadaşlıklar kuracaksınız şeklinde yorumlanmaktadır.


1- Rüyada çokça çikolata yemek

Rüyalardada yenilen çikolata, muhtelif yerlerden gelecek menfaat ve hayırdır. Hasta için sağlığın düzeleceğini işaret eder. Çikolatanın iştahla yenilmesi aynı zamanda hayır ve berekettir. Kendinizi güzel, huzurlu ve mutlu hissedeceğinize işarettir. Çokça çikolata yenilmesi gerçek yaşamdaki harcamalarınızda aşırıya kaçtığınızı, bu duruma bir son vermeniz gerektiğini belirtir.


2- Büyüklerle çikolata yemek

Hayırla yorumlanan ve hayırlı bir rüya olarak tabir edilen kişinin devlet büyükleriyle çikolata yediğini görmek devlette işin hayırla neticeleneceğine işarettir. Rüyada tadı acı bir çikolata yemek, ilim ve rızkı için sefere, yolculuğa çıkmaya işaretle delalet eder.


3- Başkalarının çikolata yemesi

Başkalarının çikolata yediğini görmek bugünlerde bir sağlık muayenesinden geçmeniz gerekeceğine yorulmaktadır. Uzun bir ömür yaşamanız için buna daha dikkatle eğilmeniz gerektiğine yorulur. Bu rüya son günlerde kendinizi eğlenceye vererek vücudunuzu biraz yıprattığınıza ve ihmal ettiğinize delalet eder.


4- Birinin çikolata yediğini görmek

Birinin çikolata yemesi sefer, yolculuk, gurbet ile tabir olunur. Hayır ve menfaate, helal rızka, sıhhat ve selamete delalet eder. Çikolata yerken görmek, helal rızka, zenginliğe, ferah ve geçime işaretle delalet eder.


5- Rüyada kalabalık bir yerde çikolata yemek

Rızkın artmasına, rızk ve daimi olan faydalara işarettir. Kalabalık bir yerde çikolata yiyen şöhrete kavuşur ve iyi bir isimle anılır. Dertlerin ve sıkıntıların biteceğine tabir edilir. Hasta birinin çikolata yediğini görmesi, şifa ile tabir olunur.


6- Rüyada Hindistan cevizli çikolata yemek

Rüyada Hindistan cevizli çikolatayı yiyen, yüksek bir makam elde eder ve sevinçli bir haber alır. Beyaz çikolata iyi amel ile tabir olunur. Rüyada lokum çikolatalardan yemekse huzurlu ve sıhhatli bir hayata ve ağız tadına yorumlanır. Fındıklı çikolatayı yemekse zenginlik ve kazanç demektir. Zorla çikolata yenilmesi ferah ve selâmete kavuşmaktır.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
289 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi