Sitede 3314 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu14.3°C

Rüyada çikolata yemek ne demek?

Rüyada çikolata yemek; sağlıkla yorumlanır. Rüyada çikolata yediğinizi görmek alın teriyle kazanılan mal demektir. Rüyada çikolata yerken görmek helal mala, faydalı rızka...

Rüyada çikolata yemek ne demek?

Rüyada çikolata yemek; sağlıkla yorumlanır. Rüyada çikolata yediğinizi görmek Alın teriyle kazanılan mal demektir. Rüyada çikolata yerken görmek helal mala, faydalı rızka tabir edilir. Rüyada çikolata yediğini gören kişi mal ve nimete kavuşur. Rüyasında Çikolata yiyen yakında sevinçli bir haber alacaktır. İnsanların güvenini elde ettiğiniz anlamındadır. Birçok insanla tanışıp yeni arkadaşlıklar kuracaksınız.

Rüyada başkasının çikolata yediğini görmek bugünlerde bir Sağlık muayenesinden geçmeniz gerekeceğine yorulmaktadır. Uzun bir ömür yaşamanız için buna daha dikkatle eğilmeniz gerektiğine yorulur. Bu Rüya son günlerde kendinizi eğlenceye vererek vücudunuzu biraz yıprattığınıza ve ihmal ettiğinize delalet eder.

Rüyada yenilen çikolata, muhtelif yerlerden gelecek menfaat ve hayırdır. Hasta için sağlığın düzeleğini işaret eder. Rüyada çikolata aynı zamanda hayır ve berekettir. Kendinizi güzel, huzurlu ve mutu hissedeceğinize işarettir. Çokça çikolata yemek gerçek yaşamdaki harcamalarınızda aşırıya kaçtığınızı, bu duruma bir son vermeniz gekektiğini belirtir.

Rüyada birinin çikolata yediğini görmek sefer ile tabir olunur, hayır ve menfaate, helal rızka, sıhhat ve selamete delalet eder. Rüyada çikolata yerken görmek, helal rızka, zenginliğe, ferah ve geçime delalet eder.

Devlet büyükleriyle çikolata yediğini görmek devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine işarettir. Rüyada Acı çikolata yemek, ilim ve rızkı için sefere çıkmaya delâlet eder.

Rüyada çikolata yemek rızkın artmasına, rızk ve daimi olan faydalara işarettir. Kalabalık bir yerde çikolata yiyen şöhrete kavuşur ve iyi bir isimle anılır. Dertlerin ve sıkıntıların biteceğine tabir edilir. Hasta birinin çikolata yediğini görmesi, şifa ile tabir olunur.

Rüyada Hindistan cevizli çikolata yiyen, yüksek bir makam elde eder ve sevinçli bir haber alır. Beyaz çikolata iyi Amel ile tabir olunur. Rüyada lokum çikolata yemekse huzurlu ve sıhhatli bir hayata ve ağız tadına yorumlanır. Fındıklı çikolata yemek zenginlik ve kazanç demektir. Zorla çikolata yemek ferah ve selâmete kavuşmaktır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
44 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi