Rüyada banyo yapmak nedir? Banyo yaptığını görmek ne anlama gelir

Rüyada banyo yapmak nedir? Banyo yaptığını görmek ne anlama gelir

Rüyada banyo yapmak temizlendiğini görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya olmaya delâlet eder. Bazı kere de bu rüya günahlardan temizlenmeye işarettir. Rüya sahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak demektir. Rüyayı gören hamile bir kadınsa sağlığına dikkat etmesine yorumlanır.

Rüyada banyo yaptığını gören kimse, hasta ise, hastalıktan kurtulur. Bazi tabirciler, banyoda sicak su ile yikanmak iyidir.

Banyo girdigini gören kimse üzüntülü ise üzüntüsünden kurtulur. Rüyada banyoa giren kimse hasta olmayip ve hükümet kapisinda da bir davasi ve ihtiyacinin var oldugunu görse, hüküm lehine olur.

Banyo ilim evine, camiye, çarsiya, günahkar için tevbeye. fakir için zenginlige ve hasta için sifaya isaret eder. Hasta olan bir kimsenin rüyada banyoya girip ilik su ile yikandigini görmesi, hastaliginin gitmesine isaret eder.

Tabiatina uygun olmayan su ile yikanmasi üzüntü ve kedere, sikinti ve hastaliginin artmasina isaret eder. Saglam ve sihhatli olan bir kimse banyoda yikanip temizlenirse, Kendisini hidayete götürecek bir ilme nail olur. Yahut borcunu öder. Eger bekar ise evlenir. Fakir ise zengin olur.

rüya sahibi genc ise, platonik bir ask yasayacagi anlaminda gelir. sevgisinin karsiligini göremeyecek ve mutsuz olacak. rüyayi gören hamile bir kadin ise cocugunu düsürme olasiligi var.

Bir cevap yazın

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z