Rüyada Bakır Görmek

Rüyada Bakır Görmek

Bakır görmek mala, Onu elinde tutmak düşmanından gelecek zarara, Bakır kap rızka, Bakırcı görmek iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder.

Üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz demektir. Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz.

sında bakır gören kişi mutlu bir yuva kuracak veya yeni bir yerden gelir sağlayacak demektir. Rüyada bakir görmek hayirlidir.

Rüyada bir madenden bakir çikardigini görmek, kismetinin artacagina; madeni izabe edip levha halinde bakir elde ettigini görmek yaptigi isten hayir görecegine ve para kazanacagina; bakiri isleyip kap kacak haline getirdigini görmek, tesebbüs ettigi bir iste basari kazana cagina isarettir.

Rüyada bakir görmek sadelikle tabir olunur. Bir parça bakir buldugunu gören hayirli bir rizk bulur. Bakiri eritmek iyilik etmektir.

Bakirdan yapilmis esya hizmetçilere delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada bakir görmek, rüya sahibinin kalp kiracagina ve düsmanligin husule gelecegine isarettir.

Bakir gören kimse is yaptigi ortagindan razi olmayacagina da isaret eder. Elinde bakirdan bir sey oldugunu gören kimse kendisine düsmanlik eden insanlardan sakinsin.

Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz.

İbn-i Sîrîn (rh.a.) demiştir ki:
"- Rüyada bakır görmek, düşmanlık, kavga ve boş söz ile tabir olunur."

Rüyada evinden bakır paraları alıp sokağa attığını görmek, gam ve kederden halâs olmaya delâlet eder.

Cabiru'l-Mağribî demiştir ki:
"- Rüyada bakır veya başka madenden para görmek, iflasa, fakr ü zarurete ve hakarete delâlet eder."
Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendis ine verildiğini görmek, biriyle kav ga etmeye ve aradaki fitneye işarettir.

Rüyada bakırdan yapılma eşya görmek, hizmetçilere delâlet eder.

rüyada bakir görmek, rüya sahibinin kalp kiracagina ve düsmanligin husule gelecegine isarettir. bakir gören kimse is yaptigi ortagindan razi olmayacagina da isaret eder. elinde bakirdan bir sey oldugunu gören kimse kendisine düsmanlik eden insanlardan sakinsin.

Rüyada bakır görmek, şans oyunlarından para kazanmaya ve murada ermeye işarettir.

Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz.

rüyada bakir görmek, sans oyunlarindan para kazanmaya ve murada ermeye isarettir. sizden daha üst pozisyonlarda calisan kisiler tarafindan ezileceksiniz.

Lütfen Rüyaya puan verin!
401 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi