Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada Alışveriş Yapmak Ne Anlama Gelir?

da alışveriş yapmak kazançlı bir döneme girildiğini belirtir. Rüyada alışveriş yaptığını görmek aynı zamanda bolluk ve bereket demektir. Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir.


1- Rüyada Alışveriş yaptığını görmek

Rüyada alışverişle ilgili görülen rüyanın yeterli tabiri için, ne alınıp satıldı ise, o nesneye veya varlığa ait maddeye bakılmalıdır. Mesela, elbise satın aldığını gören kimsenin elbise maddesine bakması gerekir. Diyadinnet olarak genel anlamda rüyanda alışveriş ile ilgili tabirlere yer vereceğiz.

Uyarı anlamında: rüyanda alışveriş yapmak paranızı israf etmeden uygun olarak sarf etmeniz hususuna isarettir.

Ev alışverişi yapmak evlenmeye, alışverişi evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya işarettir. Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe yorulur. Elbise almak içi alışverişe çıkmak uzun ömre, Peşin para ile veresiye mal alışverişini yaptığını görmekse rızkı ve mülkü yenilemeye delalet eder.


2- Rüyada Bakkaldan Alışveriş Yapmak

Bakkaldan nohut, , mercimek, şeker, çay gibi temel gıdalardan aldığını görmek, beklemediği misafirleri ağırlamak zorunda kalacağına işarettir. Bakkaldan alınan gıdalar güzelse sevince, kötüyse üzüntüye yorumlanmaktadır. Yine bakkalda alışveriş yapacağınız bir işte karlı çıkacağınıza yorumlanır.


3- Rüyanda Marketten Alışveriş Yaptığını Görmek

Rüyanda markette alışveriş yaptığını görmek berekete, kısmete ve rızka işarettir. Bir markete girdiğini görmek maddi yönden sıkıntının yaşanmayacağına alamettir. Marketten aldığını yiyecekleri evine getirmek arzu ettiği işin gerçekleşmesine yorulur. Bazen de market alışverişi ele geçecek para anlamına gelir.

Rüyada Alışveriş Yapmak


5- Rüyada Pazarda Alışveriş Yapmak

Kendinizi herhangi bir semt yahut pazarında alışveriş yaparken görmek, kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir. Bu rüya kazançlı bir döneme girildiğinin işaretidir. Pazardan bir şeyler almak, vermekten daha iyi sayılır. Yeni durumlarla karşılaşılacağı anlamına gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
210 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi