Rüyada Mermer Görmek

Rüyada Mermer Görmek

da görülen mermer tasi izzet ve yükseklige, mala, iyi gecinen kari kocaya isarettir. bundan dolayi bir kimse rüyada yaninda mermerden bir sey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. fakat mermerden sadirvan havuz, fiskiye, agizlarindan su akitan arslan gibi yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan seylerin hepsi ona sahip olan veya eline gecen, ya da ondan tasarruf eden kimse icin üzüntü, keder ve siddetin gitmesine, ferah ve sevincin gelmesine, serefli hanima, güzel evlata, menfaate, yüksek meskene ve riziklara isarettir. fakat mermerden kabirler, nakisli direkler, ahiretin salahina, güzel medhe (övgüye) ve daima makbul olan vakitlere isarettir. mermer direk, ayak ve temeller menfaat ve yasayisa, söhretin umum olmasina, mermer köprüler, güzel kadinlara ve rütbeli sahislara isarettir. bazen mermer küp, mermerden oyulmus, büyük dibek sekhnde kuma ve musluk gibi seyler, insanin unuttugu ve gaflet ettigi seye isarettir.

Mala, izzet ve şerefe, uyumlu ve iyi geçinen ye; Yanında mermer görmek hayırlı evlada, makam ve göreve, zengin olmaya, ilim ve güzel sanatlara, yararlı bir şey satın almaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Mermerci, Sütun.)

Rüyada mermer görmek, güçlü bir uğraştan sonra başarıya ulaşacağınıza ve de bu başarınızın devamlı olacağına işarettir.

Rüyada mermer görmek büyük uğraşlar sonucunda başarıya ulaşacağına ve de bu başarının sürekli olacağına yorumlanır.

Mermer, bol miktarda para kazanacağınız, fakat sosyal yaşamınızda başarısız olacağınız anlamına gelir.

Huzur, rahatlık, helal maldır.

Rüyada mermer görmek,Rüya sahibinin eline kütllyetll miktarda mal geçer.

Bol miktarda para kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada beyaz ve temiz mermer görmek; helal kazanca, kirli ve siyah mermer; haram kazanca, kırmızı mermer; bir kadından yada başka birinden miras almaya işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
119 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi