Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada Dükkan Görmek

da görülen dükkan, kisinin hanimi, cocugu, ölümü, hayati, mali,makami, binegi ve ismidir. bundan dolayi dükkaninin yikildigini gören kimse, hanimini bosar yahut cocugundan ayrilir. cocugu hasta ise ölür. yahut malini zayi eder.dükkaninin hos ve yeni yahut güzel koktugunu görse, bekar ise temiz bir kadinla evlenir. yahut bir cocugu olur. hasta ise hastaligindan kurtulur ve ömrü uzun ojur. bazen rüyayi görenin kiymeti yüce, mevki ve nüfuzu genis olur.bazen dükkan, anne ve babaya isarettir. bazen de, rüya sahibinin ilmine,nasibine ve sesine isarettir. rüyada dükkanda görülen fazlalik noksanlik ve degisme gibi haller dükkanin isaret ettigi kimselere aittir. bir dükkanda oturdugunu gören kimse hayir ile istifade eder. dükkaninin yikildigini gören kimsenin, anne, baba veya hanimi hasta ise vefat eder.bunlardan hasta kimsesi yoksa, o kimsenin isleri güc ve alis verisinde durgunluk olur.dükkan, kisinin gecimi ve evlenecegi hanimidir. kendi dükkanim süpürdügünü gören kimsenin dükkaninda degisiklik meydana gelir. dükkanin kapisim kirdigim görse, yine tabir aynidir. dükkanlarin kapilannin kapatilmis olarak görülmeleri, islerin durgunluguna ve ticarette mani hallerin meydana gelmesine isarettir. dükkanlarin kapilan kapatilmis görülürse, sahiplerinin öiümüne, isim ve cöhretlerinin gitmesine isarettir. kapilann acilmis olarak görülmeleri, dükkan sahiplerini ticaret kapilarinin acilmasidir.

Kişinin malı, dünyalığı, eşi ve çocuklarına, Güzel görünümlü dekkan mutlu hayata, bekarın evlenmesine, Dükkanda oturmak hayra ermeye, Mağaza, dükkan ve süpermarketler kişinin geçimi ya da evleneceği hanımına; onlarda görülen hoş olmayan durumlar, geçim vve aile hayatında gözlenecek olumsuzluklara delalet eder.

Rüyada bir dükkan görmek ya da dükkanda bulunmak iyi haberler alacağınızın işaretidir.

Dükkan güzelse güzel olanaklara işaret eder. Kısmettir.

Rüyada görülen dükkan, kisinin hanimi, çocugu, ölümü, hayati, mali, makami, binegi ve simdir. Bundan dolayi dükkaninin yikildigini gören kimse, hanimim bosar yahut çocugundan ayrilir. Çocugu hasta ise ölür. Yahut malini zayi eder. Dükkaninin hos ve yeni yahut güzel koktugunu görse, bekar ise temiz bir i kadinla evlenir. Yahut bir çocugu olur. Hasta ise hastaligindan kurtulur ve ömrü uzun olur. Bazen rüyayi görenin kiymeti üce, mevki ve nüfuzu genis olur. Bazen dükkan, anne ve babaya isarettir. Bazen de, rüya sahibinin ilmine, nasibine ve sesine isarettir. Rüyada dükkanda görülen fazlalik noksanlik ve degisme gibi haller dükkanin isaret ettigi kimselere aittir. Bir dükkanda oturdugunu gören kimse hayir ile istifade eder. Dükkaninin yikildigini gören kimsenin, anne, baba veya hanimi hasta ise vefat eder. Bunlardan hasta kimsesi yoksa, o kimsenin isleri güç ve alis verisinde durgunluk olur. Dükkan, kisinin geçimi ve evlenecegi hanimidir. Kendi dükkanim süpürdügünü gören kimsenin dükkaninda degisiklik meydana gelir. Dükkanin kapisim kirdigini görse, yine tabir aynidir. Dükkanlarin kapilarinin kapatilmis olarak görülmeleri, islerin durgunlugur ve ticarette mani hallerin meydana gelmesine isarettir. Dükkanlarin kapilari kapatilmis görülürse, sahiplerinin ölümüne, isim ve söhretlerinin gitmesine isarettir. Kapilarin açilmis olarak görülmeleri, dükkan sahiplerine ticaret kapilarinin açilmasidir.

Bir kimse rüyada evin kapisinda gördügü dükkan, evin sahibinin yahut rüya sahibinin haniminin dost ve arkadasidir. Bir kimse rüyada kendisini bir dükkan üzerinde oturdugunu görse, o kimse eger ehilse velayete, seref ve rütbeye nail olur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
95 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi