Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada elinde para cüzdanı olduğunu görmek, rüya sahibini fakirlikten kurtaracak bir sanata delâlet eder. Bir insanın rüyada cüzdan görmesi, sırra delâlet eder. Boş bir cüzdan görmek, hayal ve arzuların gerçekleşmeyeceğine işarettir. Yine rüyada görülen cüzdan, hayra, cüzdanı dolu görmek, mühim işlerde başarı kazanmaya delalet eder. Cüzdanın içinde altın olduğunu görmek de emanete ve sırra işarettir. Gümüş paralar cüzdan
içinde görüldüğü takdirde, rüya sahibine bir sır emanet edileceğine alamettir.

Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın artacağına işarettir. Rüyada bos bir cüzdan görmek; hayallerinizin gerçekleşmeyeceğine, dolu cüzdan görmek; hayatinizin ferah olacağına ve geçirdiğiniz bir hastalık yüzünden uzun bir tedavi göreceğinize işarettir.

Rüyada görülen cüzdan, sırra işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada bos bir cüzdanı bir kimseye emanet olarak verse, ona sır olan bir söz söyler ve onun ifşa edilmemesini ister.

Cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza işaret eder. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder. Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada görülen para cüzdanı, sahibinin bedenidir. Ona gelecek her hangi bir şey sahibine aittir. Bazı tabirciler para cüzdanı sahibinin sırrıdır, demişlerdir. Bundan dolayı para cüzdanının açık olduğunu ondan paraların yere düştüğünü gören kimsenin sır ve gizli şeyleri açığa çıkar demişlerdir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1357 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi