Sitede 2254 kişi varaz bulutluAğrıaz bulutlu2.8°C

Rüyada Balık Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balık Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada balık tutmak; işlerin yoluna girmesine, elde edilecek gelire, para ve menfaat elde edileceğine tabir edilmektedir. Rüyasında balık tuttuğunu görenin eline para geçer ve sevinçli haberler alır. Taze balık tutmak hayır, fayda ve ferahlanacağı bir söz anlamına gelir. Çok sayıda balığın tutulması servete ve ele geçecek toplu para demektir. Rüya sahibinin helalinden kazanç edeceğine yorulur ve büyük bir kısmettir. Mülk edinmeye ve sürekli fayda sağlamaya tabir edilir.

TUTTUĞU BALIĞI KAÇIRMAK: Yaklaşan kısmet ve servet olarak yorumlanır.

Temiz Sularda Rüyada Balık Tutmak: Para ya da güzel sözler işiteceğiniz ya da bir oğul sahibi olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyayı görenin çalışmasının ve emeğinin karşılığını maddi anlamda elde etmeye işaret eder. Başka bir tabire göre de bazı tabirciler rüyayı görenin çalışmadan elde edeceği kazanç şeklinde tabir eder.

Mülk ve paraya evli için çocuk sahibi olunacağına işaret eder. İç açıcı bir haber almak demektir.

Görülme şekline göre rüyada balık tutmak nedir?

SÜRÜYLE: yönetici konumuna geçeceğine ve eline büyük miktarda para geçeceğine işaret eder.

OLTAYLA: Zorluklar ile karşılaşıp yavaş yavaş fayda göreceğiniz anlamına gelmektedir. İş hayatında büyük bir fırsata ve kazanca yorumlanır. Bazı tabirciler zahmetle kazanılacak mala ve mülke yorumlamışlardır.

İş hayatında büyük bir fırsatına veya yapacağı yeni bir işte büyük bir fırsat şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tuzlu Sularda Balık Tutmak: Zorluklarla karışılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Eğer rüyanızda oltayla balığı tutmaya çalışıyorsanız bu yakın zamanda heyecan ve zevk duyacağınız bazı gelişmeler olacağı veya bazı zararlar ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Karanlık Sularda Balık Tutmak: Yakın zamanda kötülük, acılar veya sıkıntı ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Elle tutmak: Kararlılık ve hırslılık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin önüne gelecek zorlu işlerin üstesinden geleceğine, rızkını kazanacağına yorumlanır. Emeğinin karşılığını görmeye ve bereketli bir gelir elde etmesine işaret eder.

BÜYÜK BALIK: Elde edeceği büyük maddi ve manevi kazanca işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
698 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi