Rüyada nohutlu pilav görmek ne anlama gelir ?

Rüyada nohutlu pilav görmek ne anlama gelir ?

Rüyada nohutlu pilav görmek, nimet konusunda bolluğa ve maddî durumunuzun iyi olacağına işarettir. Nohutlu pilav yemek ise sahibinin rızkının artacağının belirtisidir.

Nohutlu pilav yapmak ferah bir hayata sahip olmaya, maddi durumu iyi birinin bu rüyayı görmesi servetlerine servet katacakları bereketli bir döneme girdiklerini gösterir.

Nohutlu pilav ikram etmek

Maddi yönden zenginleşeceğine yorulur. Rüya sahibinin hayır işlerinde geri kalmadığını ifade eder. Maddi durumu zorluk içinde olan eş dost ve lara yardımda bulunmayı işaret eder. Genç kimseler için erken yaşta iş sahibi olmaya yorulan bu rüya, dünyanın nimetlerinden nasiplenmenin de alametidir.

Bazende rüyada nohutlu pilav görmek dünyevî sıkıntılardan kurtulup zenginleşeceğinize işarettir.

Rüyada Nohutlu Pilav Yapmak

Rüyasında nohutlu pilavı pişirdiğini gören kimse evlilik çağında biriyse evlenip mutlu bir hayat sürdüreceğine delalet eder. Evli kimseler için bu rüya çocuklarını evlendirmesine yorulur. Çocuğunu sünnet etmeye ve söz kesmeye de işaret eder.

Rüyada nohutlu pilavı yaptığını gören kişi için mutlu günlerin yakın olduğu ve bol kazançlı işlere başlanacağı anlamına da gelir.

Rüyada Nohutlu Pilavı Yemek

Kişinin zevcesiyle olan ilişkilerinde daha mesut bir hayat geçireceğini belirtir. Terbiyeli çocuklar yetiştirmeye ve vefalı dostlar edinmeye delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
30 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi